Neler Yeni

İkinci el Xbox series S alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
PC kullandıkça 3-4 senede performans düşüşünden ötürü, parça (ekran kartı yükseltme, işlemci yükseltme) gibi değiştirenler oluyor. Xbox veya PlayStation'da 8-10 sene kullanıp, ilana satılığa koyulduğunda (parça yükseltme yapılmadığından ötürü) sıfır konsola göre performans düşüşü olur mu sizce? Xbox Series S almayı düşünüyordum, oynamak istediğim oyunlar Forza Horizon 4 ve 5, GTA 5 ve Warzone gibi belli başlı bilindik oyunlar.
1) İkinci el Xbox Series S sizce bu oyunları takılmadan, donmadan, kasmadan akıcı şekilde oynatabilir mi?
2) Xbox Series S'in depolama alanının az olduğunu biliyorum. 512 GB alanın 300 GB kadarını kullanabildiğimiz için, GTA 5 ve Warzone indirsem neredeyse sistemde yer kalmayacak. 1 TB USB Bellek alarak, Xbox'a takıp depolama alanı gibi kullanabilir miyim? Teşekkürler.

barut114

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuna
1) Sağlamsa oynatır
2) X|S güncellemesi almış oyunlar sadece konsolun kendi depolamasından çalışıyor. Flaş belleğe oyunu yükleyip oynamak istediğiniz zaman konsolun kendi hafızasına atabiliyorsunuz. Eğer konsolun hafızası doluysa konsoldaki oyunu flaş belleğe sonra flaş bellekteki oyunu konsola atabilirsiniz.

Almak istiyorsanız ben 2. el Series S satıyorum

Top Bottom