Neler Yeni

Yardım İLK ARABAM İÇİN ÖNERİ LAZIM.

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,064
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
egea ile polo arasındayım. polo egeaya göre daha konforlu ve daha doludur diye düşünüyorum. ama ortalama 100 bin ile 150 bin arasında alabiliyorum. egea da 50 bin ile 100 bin arasında alabiliyorum. egea nasıldır bilmem tek bildiğim parça fiyatlarının diğer arabalara göre daha uygun olduğu :D
egea daha konforlu.

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Halit KÖK
ALLAH nasip ederse ilk arabamı alıcam bütçem 750 bin filan. düşüncem GOLF 7 idi ama fiyatlar ben para koydukça onunda çıktı. istediğim arabaydı nasip olmayacak en azından şimdilik. ilk araba olduğu için 600 650 bandına FİAT EGEA mı almalıyım yoksa aklımda GOLF POLO 1,2 TSI filan var onunda fiyatı 700 bandında gibi temiz ve düşük km. veya başka önerisi olacak var mı?

aklımda egea gibi bir araba alıp aslında olurda sürtme olursa diye o arabaya olsun önümüzdeki yaza kadar daha üste koyup yenileyim düşünceside var bir yardım lazım. veya başka önerisi olan varmı?
benimde bütcem 750 civarı ben accent blue almayı düşünüyorum hocam egeadan nazaran

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,835
İsim
Emre
Discord
necromancerr
benimde bütcem 750 civarı ben accent blue almayı düşünüyorum hocam egeadan nazaran
Diğer şehirde durmaya hazır mısın :D şaka bi yana frenleri yaparsan sarar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teyzemde var araç güzel araç masraf açmıyor Enişteyede şirketten geldi son kasası skoda octaviayı arıyor kendisi (ikiside şirket arabası şahsi değil)

Top Bottom