Neler Yeni

Yardım İLK ARABAM İÇİN ÖNERİ LAZIM.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
659
İsim
Furkan
ALLAH nasip ederse ilk arabamı alıcam bütçem 750 bin filan. düşüncem GOLF 7 idi ama fiyatlar ben para koydukça onunda çıktı. istediğim arabaydı nasip olmayacak en azından şimdilik. ilk araba olduğu için 600 650 bandına FİAT EGEA mı almalıyım yoksa aklımda GOLF POLO 1,2 TSI filan var onunda fiyatı 700 bandında gibi temiz ve düşük km. veya başka önerisi olacak var mı?

aklımda egea gibi bir araba alıp aslında olurda sürtme olursa diye o arabaya olsun önümüzdeki yaza kadar daha üste koyup yenileyim düşünceside var bir yardım lazım. veya başka önerisi olan varmı?

ALLAH nasip ederse ilk arabamı alıcam bütçem 750 bin filan. düşüncem GOLF 7 idi ama fiyatlar ben para koydukça onunda çıktı. istediğim arabaydı nasip olmayacak en azından şimdilik. ilk araba olduğu için 600 650 bandına FİAT EGEA mı almalıyım yoksa aklımda GOLF POLO 1,2 TSI filan var onunda fiyatı 700 bandında gibi temiz ve düşük km. veya başka önerisi olacak var mı?

aklımda egea gibi bir araba alıp aslında olurda sürtme olursa diye o arabaya olsun önümüzdeki yaza kadar daha üste koyup yenileyim düşünceside var bir yardım lazım. veya başka önerisi olan varmı?
egea tavsiye ederim hocam parça fiyatları vs açısından daha iyi

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
659
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
egea tavsiye ederim hocam parça fiyatları vs açısından daha iyi
egea ile polo arasındayım. polo egeaya göre daha konforlu ve daha doludur diye düşünüyorum. ama ortalama 100 bin ile 150 bin arasında alabiliyorum. egea da 50 bin ile 100 bin arasında alabiliyorum. egea nasıldır bilmem tek bildiğim parça fiyatlarının diğer arabalara göre daha uygun olduğu :D

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,589
İsim
Yavuz
Yerinde olsam egea alırdım. Polo içi küçük.

yusuftheayay

80+ Bronze

Civic öneririm hocam yada corolla

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
659
İsim
Furkan
Yerinde olsam egea alırdım. Polo içi küçük.
aslında 750 bine ford focus filan da alınıyor v.s ama bilemedim. ilk araba diye egea alıp sonra değiştirsem mi yoksa direk alsam mı düzgün bir şey
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam o dediğin arabalar en azından civic için söyleyim pahalı ya birde geçenlerde akrabanın bir yağ sensörü değişti 2000 istediler :D korkmadım değil parçaları aşırı pahalı

birde ilk arabadan alınır mı bilmiyorum.

yusuftheayay

80+ Bronze
aslında 750 bine ford focus filan da alınıyor v.s ama bilemedim. ilk araba diye egea alıp sonra değiştirsem mi yoksa direk alsam mı düzgün bir şey

hocam o dediğin arabalar en azından civic için söyleyim pahalı ya birde geçenlerde akrabanın bir yağ sensörü değişti 2000 istediler :D korkmadım değil parçaları aşırı pahalı

birde ilk arabadan alınır mı bilmiyorum.
Sen hangi şehirdesin söyle bakiyim ben bi araçlara en düşük kaç model yılı istiyon bide hasarı nasıl olsun

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
659
İsim
Furkan
Sen hangi şehirdesin söyle bakiyim ben bi araçlara en düşük kaç model yılı istiyon bide hasarı nasıl olsun
kayserideyim hocam. olabildiğince temiz olursa iyi olur yanii. ağır hasar 3 parça değişen v.b gibi şeyler olmasın yani bu yüzden sıfıra yakın alıyorum. çünkü daha önce bütçe düşükken bakıyordum kimsenin dediği gibi değil araba güvenim kalmadı yani 2. el piyasasına

yusuftheayay

80+ Bronze
kayserideyim hocam. olabildiğince temiz olursa iyi olur yanii. ağır hasar 3 parça değişen v.b gibi şeyler olmasın yani bu yüzden sıfıra yakın alıyorum. çünkü daha önce bütçe düşükken bakıyordum kimsenin dediği gibi değil araba güvenim kalmadı yani 2. el piyasasına
Hocam tarcanlarda sıfır olupta sel hasarlı boyalı araba gördüm ben 😂😂😂

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Arif Dağcı
Hocam şunu buldum arayıp sorarsanız bence bakılabilir hemde 130 luk bastığınızda kaçar basmazsanız az yakar bence yeterli.
Değişensiz boyasız 1.6 130 luk 86 favoriye özel fiyat düştü İlan No: 1119281510
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...86-favoriye-ozel-fiyat-dustu-1119281510/detay

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
659
İsim
Furkan
Hocam tarcanlarda sıfır olupta sel hasarlı boyalı araba gördüm ben 😂😂😂
orası öyle ama o farklı benim dediğim şeyler farklı. adam arabasını çok övdü arabada çıkmayan şey yoktu mesela airbagler iptal. kaloriver yönlendiricisi iptal motor tekliyordu ve motor %85 90 arası dedi 70 i görmediydi v.s daha neler neler çıktı. ve hep öyle oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
ali
Arac boyutu bagaj vb onemli degilse polo al bence

Top Bottom