Neler Yeni

Yardım İlk Defa Souls-Like Türü Oynayacağım Ne Önerirsiniz?

Hanaz

80+ Gold
Elden ring aldım ama napıcağımı bilmiyorum

Rünler buildler hiç bilmiyorum

(2 3 yıllık lol deneyimim var item bilgisine hakimim)

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
ismail
Haritayı takip et.Önüne çıkan ata binen bir abimiz olacak.Uğraşma kendisiyle.

ankebutrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ümit Qua
Steam
Quandros
Discord
quandros / Ümit#1111
Elden ring wiki sitesinden routemap kısmından sana sırasıyla ne yapman gerektiği yazıyor ayrıca yine wiki den interaktif map kısmında haritadaki bütün mağaralar, bosslar, toplanabilirler vs onları görebilirsin. Oyundaki npc görevleri falan biraz karışık gelebilir yanlış bir şey yaptığında bir bakmışsın başka bir npc görevi gg olmuş olabilir herşeyin bir sırası var yani wiki sayfasında her şey mevcut biraz göz gezdirsen iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca ben emin çıtak’ın tam çözüm serisine de ara sıra göz gezdirdim unuttuğum yapmadığım birşeyler kalmış mı diye ona ufaktan bir göz gezdirebilirsin neyin ne olduğunu güzel açıklıyor

1453Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Emre Öztürk
Karşılaştığın karakterlerin bazılarında yan görev var misal Dung Eater, bunları kendi başına yapman çok zor YouTube’dan izlemeni öneririm, ya da YouTube rehberler var onları izle.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
abdulkadir bayram
Elden ring aldım ama napıcağımı bilmiyorum

Rünler buildler hiç bilmiyorum

(2 3 yıllık lol deneyimim var item bilgisine hakimim)
Mortal shell oynayabilirsin veya direk dark souls dan da başlayabilirsin

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Elden ring wiki sitesinden routemap kısmından sana sırasıyla ne yapman gerektiği yazıyor ayrıca yine wiki den interaktif map kısmında haritadaki bütün mağaralar, bosslar, toplanabilirler vs onları görebilirsin. Oyundaki npc görevleri falan biraz karışık gelebilir yanlış bir şey yaptığında bir bakmışsın başka bir npc görevi gg olmuş olabilir herşeyin bir sırası var yani wiki sayfasında her şey mevcut biraz göz gezdirsen iyi olur

Ayrıca ben emin çıtak’ın tam çözüm serisine de ara sıra göz gezdirdim unuttuğum yapmadığım birşeyler kalmış mı diye ona ufaktan bir göz gezdirebilirsin neyin ne olduğunu güzel açıklıyor
Kesinlikle hayır. Oyunun olayı haritanın bilinmezliği. İlk 10 saat oyun mantığı olarak zorlanabilirsin ama dayan, bütün oyunu wiki yada googledan bakarak oynarsan herhangi bir eğlencesi kalmaz.

ilk mortal shell daha sonra dark soul 1.2.3 diye git
Mortal Shell okey ama dsler alınması mantıklı oyunlar değil bence şuan

ankebutrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ümit Qua
Steam
Quandros
Discord
quandros / Ümit#1111
Kesinlikle hayır. Oyunun olayı haritanın bilinmezliği. İlk 10 saat oyun mantığı olarak zorlanabilirsin ama dayan, bütün oyunu wiki yada googledan bakarak oynarsan herhangi bir eğlencesi kalmaz.

Mortal Shell okey ama dsler alınması mantıklı oyunlar değil bence şuan
Bende sana katılmıyorum oyun diğer dark souls’lar gibi değil açık dünya oyunu bu seviyene göre yavaş yavaş anlayarak sırayla takılmak bence daha önemli bende ilk defa oynuyorum elden ring wiki üzerinden oynuyorum gayet de keyif alıyorum ama ondan önce 20 saat takıldım hiçbirşey anlamadan boş boş oynamış oldum bence rehbersiz bu oyundan hiçbir şey anlamaz hele ki ilk defa souls oynayan birisi

Hanaz

80+ Gold
Bende sana katılmıyorum oyun diğer dark souls’lar gibi değil açık dünya oyunu bu seviyene göre yavaş yavaş anlayarak sırayla takılmak bence daha önemli bende ilk defa oynuyorum elden ring wiki üzerinden oynuyorum gayet de keyif alıyorum ama ondan önce 20 saat takıldım hiçbirşey anlamadan boş boş oynamış oldum bence rehbersiz bu oyundan hiçbir şey anlamaz hele ki ilk defa souls oynayan birisi
Item bilgisi build bilgisi lazım değilmi lazım

lolden gelen tecrübem yeterli olur build falan

Wiki bakmam ama rün build girişi ne nasıl ona bakarım

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
ismail
Item bilgisi build bilgisi lazım değilmi lazım

lolden gelen tecrübem yeterli olur build falan

Wiki bakmam ama rün build girişi ne nasıl ona bakarım
lolden gelen build bilginin souls oyunlarına bir etkisi olmuyor maalesef.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,325
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Lol'ün alaka düzeyi koparttı

Top Bottom