Neler Yeni

İlk Kez Sistem Alacağım

asko56

80+ Silver
Ben geçen hafta msi gaming x 6700 xt buldum kfgli 6500 TL'ye çok şanslıyım valla. Çok güzel kart tavsiye ederim.
arkadaş dedigimiz parçaları bir araştırsın bütçesine yetiyormu yetmiyormu bir tartsın görecegiz

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emre Turan
arkadaşlar ilk kez hazır sistem alacağım hazır sistemlerde aşırı bilgili değilim sadece sahibindende bulduğum model var sizce nasıldır bu fiyat bandında beyaz sistem olması çok hoşuma gitti

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...4060-white-pch-goat-v3-sifir-1146954093/detay aynı sistem zaten sahibindende çok var biraz daha bakınıp 19 a birinden alabilrisin bu sistemi alanlar 16k ya aldı 19 a bırakırlar full beyaz zaten bende de var aynı sistem

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Buğra

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emre Turan
hocam niye bu kadar çok kişi alıp satıyor acaba sistemde kronik bir sorun mu var ki
hayır sistem gayet güzeldi beyaz olması da büyük artı e türkiyede de al satçı çok 2-3k free kazanmak için alıp direkt satıyorlar pcnin kötülüğünden değil yani stok da fazlaydı zaten

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Buğra
hayır sistem gayet güzeldi beyaz olması da büyük artı e türkiyede de al satçı çok 2-3k free kazanmak için alıp direkt satıyorlar pcnin kötülüğünden değil yani stok da fazlaydı zaten
anladım hocam çok sağolun sizce 0 bir şekilde mi alıyım yoksa sahbinden üzerinden almak daha mı mantıklı

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
hocam evet onları düşündüm ama şöyle çoğunda İ3 işlemci kullanılmış işlemci değiştirince fiyat çıkıyor direk sonra kullanılan kasa kötü oluyor onu değiştiriyosun bi anda fiyat 25 oluyor o yüzden bunu buldum her parçası kaliteli bence ama emin değilim
Sen bilirsin video lardan takip et bence rtx4070 li güzel bı sistem dusurursub

Top Bottom