Neler Yeni

Imei kayıtlı telefon alınır mı?

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Arkadașlar kendim için değil kardeșime telefon alıcam redmi note 8 almayı düșünüyordum șuan sıfırı internette 1500 1600 tl civari fakat imei kayıtlı alırsam 1200tl alıcam sizce almalımıyım satıcı imei kapanma garantisi vs veriyor.
Ben kendime daha önce aldım imei kayıtlı mi 8 SE modelini hala kullanıyorum 1 yıla yakın oldu bir sorun yașamadım siz ne düșünürsunuz bu konu hakkındaki görüșlerinizi belirtirseniz sevinirim

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Evren AYDIN
Arkadașlar kendim için değil kardeșime telefon alıcam redmi note 8 almayı düșünüyordum șuan sıfırı internette 1500 1600 tl civari fakat imei kayıtlı alırsam 1200tl alıcam sizce almalımıyım satıcı imei kapanma garantisi vs veriyor.
Ben kendime daha önce aldım imei kayıtlı mi 8 SE modelini hala kullanıyorum 1 yıla yakın oldu bir sorun yașamadım siz ne düșünürsunuz bu konu hakkındaki görüșlerinizi belirtirseniz sevinirim
Şahsen ben almam,not 8 aldım 1250 kayıtlısına dedi 300 lira fazla verdim türkiye garantili aldım.bir şey olmaz hiç bir telefona 2 yıl boyunca fakat şansa oldu diyelim yaptırmak sana o aradaki 300 liradan falza masraf çıkaracaktır.

Top Bottom