Neler Yeni

immo oldum sonunda be

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Main jett ve reyna mı?
evet uçup kaçmam veya ekstra bir şey yapıp övgü almam lazım seviyorum o işi ama duruma göre kayo sage smoke de alıyorum ama genelde jett reyna aldığım zaman fazla vuruyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

sesli olduğu için daha sıkıntı :Ddd bizde o yok enazından
sesli chat yoksa daha ne hocam bizde sülaleden girer başka yerden çıkarlar söverken :)

rmzn96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Ramazan Özdemir
evet uçup kaçmam veya ekstra bir şey yapıp övgü almam lazım seviyorum o işi ama duruma göre kayo sage smoke de alıyorum ama genelde jett reyna aldığım zaman fazla vuruyorum

sesli chat yoksa daha ne hocam bizde sülaleden girer başka yerden çıkarlar söverken :)
Reyna ve jett oynayanlar, diğer duelist-öncü-gözcü-kontrolcü rolüne göre daha hızlı yükseliyor bu bir gerçek.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Yanlış anlama ama immortal boş bir elo.
Yücelikten çok fazla farkı yok. Radiant olabilmek başarıdır o da belki.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Tebrikler :D

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Reyna ve jett oynayanlar, diğer duelist-öncü-gözcü-kontrolcü rolüne göre daha hızlı yükseliyor bu bir gerçek.
ama her oyuncu bence beceremiyor jett veya reyna oynamayı aslında yük fazla bence bu heroları oynarken öncelikle takım baskısı var nedeni ise sen onu aldın herkesten fazla vurman lazım algısı az vurursan ana avrat söverler bunu geçtim 1 2 el arkada dolan yine küfür yersin oynaması bi o kadar eğlenceli ama zor hero bence

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Yanlış anlama ama immortal boş bir elo.
Yücelikten çok fazla farkı yok. Radiant olabilmek başarıdır o da belki.
hocam aslında buraya kadar hep tek kastım tek geldim duom yoktu yani takımın kaderine bağlıydım o yüzden bu kadar zorladı beni kendimde o potansiyeli görüyorum ama iyi bir takımla veya duo ile çıkabilirim veya tek de çıkabilirim bakalım

teşekkür ederim hocamm :)

Ara sezon bu bilgin yoksa neden yorum yapıyorsun ranklar sıfırlanmayacak 1 maç attıktan sonra kaldığın yerden devam edeceksin.
öyle mii yani benim rank gitmiyor mu

rmzn96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Ramazan Özdemir
ama her oyuncu bence beceremiyor jett veya reyna oynamayı aslında yük fazla bence bu heroları oynarken öncelikle takım baskısı var nedeni ise sen onu aldın herkesten fazla vurman lazım algısı az vurursan ana avrat söverler bunu geçtim 1 2 el arkada dolan yine küfür yersin oynaması bi o kadar eğlenceli ama zor hero bence
Katılıyorum, ayrıca düşük elolarda özellikle jett kesinlikle aim geliştirme açısından faydalı. Ben brimstone mainim ama reyna ile oynadığımda kill sayım çok yüksek oluyor. Diğer karakterler önce e-q-c kullancam derken sen direk kill alabiliyorsun.

NespaY

80+ Silver
hocam aslında buraya kadar hep tek kastım tek geldim duom yoktu yani takımın kaderine bağlıydım o yüzden bu kadar zorladı beni kendimde o potansiyeli görüyorum ama iyi bir takımla veya duo ile çıkabilirim veya tek de çıkabilirim bakalım

Hayır tabii ki kaldığınız yerden devam edeceksiniz 1 maçtan sonra.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli

Ben de tek çıktım 3 4 sezondur immortalım ve immortalın bir espirisi yok. Her zaman solo oynarım. Takıma göre seçerim bide entry almam

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Katılıyorum, ayrıca düşük elolarda özellikle jett kesinlikle aim geliştirme açısından faydalı. Ben brimstone mainim ama reyna ile oynadığımda kill sayım çok yüksek oluyor. Diğer karakterler önce e-q-c kullancam derken sen direk kill alabiliyorsun.
hocam bazen bu viperi falan çok iyi bilenleri kıskanırım onlarda göze hoş geliyor

Hayır tabii ki kaldığınız yerden devam edeceksiniz 1 maçtan sonra.
süper o zaman uğurluk vericek mi peki

rmzn96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Ramazan Özdemir
hocam bazen bu viperi falan çok iyi bilenleri kıskanırım onlarda göze hoş geliyor
Hedefim astra. Astrayı iyi oynayan bir insan kesinlikle takımını taşıyor. Bence değersiz görülen en iyi çar astra.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Ben de tek çıktım 3 4 sezondur immortalım ve immortalın bir espirisi yok. Her zaman solo oynarım. Takıma göre seçerim bide entry almam
hocam espirisinin oluduğunu söylemedim ki onun 1 üstü radyant zaten çoğu profesyonel anlamda bu oyunu oynayan bu oyundan binlerce dolar kazanan adamların oynadığı lig tamam anladım tebrik etmiyorsunuz ama bence küçümsemeyin kendinizide küçümsüyorsunuz aynı zamanda bence iyi bi başarı

Top Bottom