Neler Yeni

Yardım ınca klavye çıktı ne yapmalıyım ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
atacan atmaca
Arkadaş ggyi dalga geçmek için kullanmış ve bu şekilde kullanımı da var mail adresiniz için geçmiş olsun bunu kullanarak ürünü alabilirler demek istemiş çok internet ortamı içinde olmayabilirsiniz ben belirtmiş olayım.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
659
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Sonunda anlayan biri

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Arkadaş ggyi dalga geçmek için kullanmış ve bu şekilde kullanımı da var mail adresiniz için geçmiş olsun bunu kullanarak ürünü alabilirler demek istemiş çok internet ortamı içinde olmayabilirsiniz ben belirtmiş olayım.
alahala gg nin dalga geçmek için anlamıda mı varmış good game baya dalga geçilicek bi cümle
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve ordaki mail zaten sahte

eğer birisi incaya mailinizi verseydi klavyeyi sizin yerinize o alabilirdi onu uyarmak istemişler mailini silin mesajdan
sahte zaten knk teşekkür ederim yinede

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Bana da klavye çıktı. Çok kişiye aynı klavye çıktı fakat göndereceklerini hiç sanmyorum.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
mail güzel oyun (gg) bumudur yani alalhım ya acınılıcak haldesiniz sizin gibiler
Mailini atıyorsun biri senin yerine maili atıp alabilir diyolar hakaret etmeye çalışıyorsun
İğneyi başkasına batırmadan önce çuvaldızı kendine bir batır bence

Mileven

80+ Silver
Mail ne alaka ya. O kadar telefona kod geliyor,mesaj geliyor,mail geliyor. ***** saçma konuşmaıyn.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
senin nickin çok mu mantıklı ?
ne alak ve nickimin anlamı herzaman phoenix yani herzaman phoenx oynuyorum valoranttaki anlamlı yani bu kadar mal olamazsınız gittin 3 gram beyninle google translate baktın dimi

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
Uygunsuz dil
Ban yiyesin var herhalde
sinirliyim bu gün umrumdada olmaz ban yeyip yememem hakkımı savunuyorum okadar bir mal nickimi anlamsız bulmuş 3gram beyniyle google translate bakarak ve bunu senin nicki ne kdar anlamlı diyor kendimi savunmak en doğal hakkım

senin nickin çok mu mantıklı ?

sesin çıkmıyor noldu beyinsizliğini yüzüne vurunca zorunamı gitti

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
sinirliyim bu gün umrumdada olmaz ban yeyip yememem hakkımı savunuyorum okadar bir mal nickimi anlamsız bulmuş 3gram beyniyle google translate bakarak ve bunu senin nicki ne kdar anlamlı diyor kendimi savunmak en doğal hakkım
Başkasına sinirlenip forumda önüne gelene hakaret edemessin babanın forumu değil sonuçta

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,255
Üyeler
146,672
Son üye
balici
Top Bottom