Neler Yeni

INCE HESAP el captain alindı .

Çınar Yaşar

80+ Gold
Dostum bu markaların ürünleri hakkında hiç ama hiç olumlu yorum görmedim başa forumda.
Peki ne diyorlar? Onlar Hyperx, Corsair, Razer gibi markalara alışık oldukları için bence böyle yorumlar yapıyorlar

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
Yanlış anlamışsın, ürünleri çok kalitelidir, hem Gamepower'i hemde James Donkey'i çok denedim özellikle kulaklık olarak Gamepower çok kaliteli
Gamepower ve James Donkey ürünlerine kaliteli diyen hayatında logitech steelseries kullanmamıştı cidden kalitesizler para vermeye bile deymez

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mustafa Demirel
Hayırlı olsun da
Msi Optix gerçekten fiyatına değmez. Msi ücreti çok yüksek tutuyor.
Ancak uygun olsun diye gamepower, gamebooster vb. monitör de alınmaz.
Aynı özelliklere sahip bir ekranı ben 1700 civarı aldım diyebilirim.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Gayet iyi o fiyata daha iyi parçalarla daha iyisi alınabilirdi. Bir de o anakartın BİOS'u hiç güzel değil. O kadar övülmüştü ama -OC yapmak isteyenler sıkıntı yaşıyorlarmış.

Çınar Yaşar

80+ Gold
Gamepower ve James Donkey ürünlerine kaliteli diyen hayatında logitech Steelseries kullanmamıştı cidden kalitesizler para vermeye bile deymez
Bak arkadaşım, Logitech bir kere kulaklıklar da gıcırdama yapıyor, Steelseries Gamepower, James Donkey gibi markaların neredeyse 2 katı daha pahalı, kalitesizler diyorsun fakat hiç denedin mi? Ben Gamepower Luna ve James Donkey 710'u çok kullandım, Razer Kraken X de çok kullandım, emin ol arasında çok fark yok fakat fiyat farkı çok

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Peki ne diyorlar? Onlar Hyperx, Corsair, Razer gibi markalara alışık oldukları için bence böyle yorumlar yapıyorlar
Önermeye alışıklar ancak faresini kullananlar donuyor,klavyede takılmalar var.Gİbi yorumlar var.Belku sana sıkıntısı olmayanı gelmiştir.Bu bütçe de sisteme Jd ya da Gp takmak mantıksız.Sonuçta o kadar vermiş biraz daha verebilir.Ama düşük bütçe de tarcih edilebilir.O da garntisi sayede.

Koray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Koray A.
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
Dostum öncelikle hayırlı olsun. Bunu bilerek mi aldın bilmiyorum ama anakart hakkında MSI B450 Tomahawk Max tam bir overlock anakartı. Ne eksik ne fazla. Overclock yapıcakken en son düşüneceğin şey benim gibi ''VRM veya işlemci zarar görür mü?'' olur. Anakart seçimin çok güzel fakat bu seçimi eğer bilgin veya öğrenicek zamanın varsa overclock ile taçlandırmak şahane olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Yunus can emre saltabas
Dostum öncelikle hayırlı olsun. Bunu bilerek mi aldın bilmiyorum ama anakart hakkında MSI B450 Tomahawk Max tam bir overlock anakartı. Ne eksik ne fazla. Overclock yapıcakken en son düşüneceğin şey benim gibi ''VRM veya işlemci zarar görür mü?'' olur. Anakart seçimin çok güzel fakat bu seçimi eğer bilgin veya öğrenicek zamanın varsa overclock ile taçlandırmak şahane olur.
Bilerek almadim denk geldi overlok dusunmuyorum aldigim gibi kullancam

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kartal güray ağa
kardeşim 30 nisanda verdim daha bi haber yok kasadan . çok kişi bekliyor seninkinin bayramdan önce gelme ihtimali yok 20 güne gelsin dua et sokağa çıkma yasakları var bide .

Çınar Yaşar

80+ Gold
Önermeye alışıklar ancak faresini kullananlar donuyor,klavyede takılmalar var.Gİbi yorumlar var.Belku sana sıkıntısı olmayanı gelmiştir.Bu bütçe de sisteme Jd ya da Gp takmak mantıksız.Sonuçta o kadar vermiş biraz daha verebilir.Ama düşük bütçe de tarcih edilebilir.O da garntisi sayede.
Mouse ve klavye olarak çok uzun süre kullananlardan duydum sadece, kulaklık olarak çok güzeller

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,043
Üyeler
142,850
Son üye
ahmetfurkan06
Top Bottom