Neler Yeni

İnce Hesap Gaming Gecesi Ürünler 3 Dk'da Tükendi

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Ne için kanıt istiyon bilader anlamadım? İncehesabın sahibi misin? İmzada ki sistemi oradan aldım. Bok atmıyoruz olanı söylüyoruz.
Herkes kafasına geleni söyler önemli olan ispat edebilmektir. Zaten kutusu açılan ürünü iade almıyorlar. Sorunlu değilse.

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
Herkes kafasına geleni söyler önemli olan ispat edebilmektir. Zaten kutusu açılan ürünü iade almıyorlar. Sorunlu değilse.
15 günlük şartsız koşulsuz cayma hakkı denen bir olay var, hakkını savunmasını bilen, uğraşan adam her türlü alır parasını. İade almamaları KANUNEN söz konusu değil. Ben yaşamadım zaten neyin ispatını istiyorsun yorumlardan bahsediyorum dedim? Daha dikkatli okumalısın.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
15 günlük şartsız koşulsuz cayma hakkı denen bir olay var, hakkını savunmasını bilen, uğraşan adam her türlü alır parasını. İade almamaları KANUNEN söz konusu değil. Ben yaşamadım zaten neyin ispatını istiyorsun yorumlardan bahsediyorum dedim? Daha dikkatli okumalısın.
Buradan okuyabilirsin. Cahil değiliz
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

• İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

• Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örn.: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

•İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

• Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn : hafıza kartları, bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri, kulaklık, kılıf vs. )

•İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da Yurtiçi Kargo ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti göndericiye aittir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih ALTUNTAŞ
Asus tuf monitör nasıl sizce almalımıyım yoks bidaki haftalarda daha iyisi gelirmi

Top Bottom