Neler Yeni

İnce hesaptaki Sword Silver alınır mı?

Serkur25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kürşad Aydın
Bütçe
26000
https://www.incehesap.com/sword-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-51857/

Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayar almayı düşünüyorum; tasarım işleriyle uğraşıyorum, özellikle Photoshop kullanıyorum ve çoğunlukla oyun oynuyorum. Sizce bu bilgisayar alınır mı? Özellikle Photoshop kullanırken sıkıntı yapmayacak bir sistem arıyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz? Önerebileceğiniz daha uygun sistemler var mı? Verebileceğim en üst sınır 26K. Not: Linkteki bilgisayar 25 bin liraydı, 28 bin olmuş.

..............

80+ Bronze

Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayar almayı düşünüyorum; tasarım işleriyle uğraşıyorum, özellikle Photoshop kullanıyorum ve çoğunlukla oyun oynuyorum. Sizce bu bilgisayar alınır mı? Özellikle Photoshop kullanırken sıkıntı yapmayacak bir sistem arıyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz? Önerebileceğiniz daha uygun sistemler var mı? Verebileceğim en üst sınır 26K. Not: Linkteki bilgisayar 25 bin liraydı, 28 bin olmuş.
sistem yeterli olur ama fiyat avantajı yok bileşenleri tek tek alsan daha ucuza gelebilir hatta

Serkur25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kürşad Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sistem yeterli olur ama fiyat avantajı yok bileşenleri tek tek alsan daha ucuza gelebilir hatta
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Önerebileceğiniz başka hazır sistemler var mı?

Yakubovic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yakupcan KILIÇ
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji tarih
Instagram
https://www.instagram.com/yakupcannnn/
Twitter
yakubovic61

..............

80+ Bronze

şu sistemde 13400 ile kasayı bitfenix şeklinde düzenlerseniz 23.5 falan oluyor. ama belki araştırsanız daha uygun bulabilirsiniz

Starlex

80+ Bronze

Merhaba arkadaşlar,

bence değmez

Serkur25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kürşad Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Al bunu geç
Attığınız sistemlerin oyunlarda sıkıntı yapacağını zaten düşünmüyorum ama özellikle Adobe programlarını kullanırken yavaşlama, kasma, donma gibi sorunlar çıkarmaz değil mi?

Hep Intel kullanıyordum ilk defa Amd işlemci kullanacağım pek bilmiyorum.

Bazı arkadaşlarım Intel işlemci bu tarz programlarda daha iyi iş yapıyor diyor emin olamadım.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,718
İsim
Emir
Attığınız sistemlerin oyunlarda sıkıntı yapacağını zaten düşünmüyorum ama özellikle Adobe programlarını kullanırken yavaşlama, kasma, donma gibi sorunlar çıkarmaz değil mi?

Bazı arkadaşlarım Intel işlemci bu tarz programlarda daha iyi iş yapıyor diyor emin olamadım.
onu bılmıyorm fakat donma kasma yapacağını sanmam

Semiramis41

80+ Bronze

Evet Intel daha iyi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,579
Üyeler
141,315
Son üye
GhtBoss
Top Bottom