Neler Yeni

İNCEHESAP PC YANIK YARDIM

MehmetZal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
MEHMET ZAL TANELÇİ
Selam beyler sizden gerçekten çok yardıma ihtiyacım var bundan 1 ay önce PC’den yanık kokusu geldi neyse kapattım tekrar açtım 1 saat sonra oldu sonra 2 gün sonra yandı tamamen garantiye gönderdim BEYLER TAM 1 AY GELMEDİ en sonunda geldi daha PC dün geldi bugün tekrardan yanık kokusu geldi sımdı kapattım bağcıma bılmıyorum lütfen yardım edin lutfen bu incehesapa ne demeliyim

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Yusuf Kaplan
Selam beyler sizden gerçekten çok yardıma ihtiyacım var bundan 1 ay önce PC’den yanık kokusu geldi neyse kapattım tekrar açtım 1 saat sonra oldu sonra 2 gün sonra yandı tamamen garantiye gönderdim BEYLER TAM 1 AY GELMEDİ en sonunda geldi daha PC dün geldi bugün tekrardan yanık kokusu geldi sımdı kapattım bağcıma bılmıyorum lütfen yardım edin lutfen bu incehesapa ne demeliyim
Arayıp sorunun devam ettiğini söyle. Kısa devre yapan bir şey mi var? Bağlantılarına pcye taktiğin soketlere prizine vs baksana.

MehmetZal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
MEHMET ZAL TANELÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arayıp sorunun devam ettiğini söyle. Kısa devre yapan bir şey mi var? Bağlantılarına pcye taktiğin soketlere prizine vs baksana.
Atayamıyorum bugün cumartesi ama maıl attım kısa devre ilerde alakası yok napıcagımı bılmıyorum param yokkı kendime kasa psu falan alayım bakıcaz artık neler olacak

Kanka seninle ilgili bişey bu adamlar 2.ye uğraşmaz gibi bence farklı prizde falan dene yoksa bütün paran gider

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,971
Üyeler
149,300
Son üye
Platini
Top Bottom