Neler Yeni

Yardım incehesap telefon iade olur mu?

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Sim takmadiysan edersin ben sim taktigim telefonu etmistim biraz satan kişinin kıl olup olmadığına da bakıyor

Zexius

80+ Bronze
Keyfi iade kaldırılmıştı diye hatırlıyorum fakat bu haberde mutat kullanım diye bir şeyden söz edilerek tüketici haklı bulunmuş. Almamak için sizi uğraştıracaklardır.
zamanında sıvı soğutma içinde manevi olarak beni depresyona sokmuşlardı yıkmışlardı sonucu beklemek gerçekten çok zor hele ki konu türk firmaları olunca her şey bekleniliyor bayramdan sonra konuyu güncelleyeceğim bakalım neler olacak bu konu burada açık kalsın

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ahmet EFİL
Kardeşim sakaryada var olan a25 cihazı görüntüleyebileceğim bir mağaza göster bakayım? oturduğunuz yerden klavye başından anlatmak kolay buraya mantık sorusu sormadım iade olurmu olmazmı diye fikir almak için sordum 14 günlük bir hak mevcut hat takmadım şansımı deneyeceğim gerekirse tüketici hakem heyetinede gideceğim ama umarım bu iade işi kısa yoldan çözülür şikayet kayıdıda oluşturdum bakalım ne olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis bilgisayarda iade ettim ben işlemcide iade ettim o linkte bilgisayar akıllı saat vb parçalardan bahsediyor akıllı saatde iade ettim
Umarım kabul ederler etmezlerse THH vs. uzun sürüyor.

Zexius

80+ Bronze
Sim takmadiysan edersin ben sim taktigim telefonu etmistim biraz satan kişinin kıl olup olmadığına da bakıyor
incehesap kılmı değilmi bilemem ama bugün telefonda görüştüğüm bayan pekte sürecin olumlu sonuçlanacağı yönde konuşmuyordu işin iyi tarafı ne olumlu konuştu nede olumsuz

hocam şikayet vara veesaire yazdım elimden başka bir şey gelmiyor onlarda azıcık halden anlasınlar iadeyi onaylasınlar ayrıca bana sattıkları ürünün güvenlik bandrolü yamuk yumuktu ben kutuyuda ilk açan kişi olduğumu düşünmüyorum

Yarın muhtemelen ilk görüşme sağlanır beni ararlar ve muhtemelen şunları söyleyecekler ürün gelsin servis inceleyecek vs sıvı soğutma içinde aynısını söylemişlerdi servis dedikleri sanırım oksid bilişim oluyor kendi servisleri inceliyor

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
Kardeşim sakaryada var olan a25 cihazı görüntüleyebileceğim bir mağaza göster bakayım? oturduğunuz yerden klavye başından anlatmak kolay buraya mantık sorusu sormadım iade olurmu olmazmı diye fikir almak için sordum 14 günlük bir hak mevcut hat takmadım şansımı deneyeceğim gerekirse tüketici hakem heyetinede gideceğim ama umarım bu iade işi kısa yoldan çözülür şikayet kayıdıda oluşturdum bakalım ne olacak

Reis bilgisayarda iade ettim ben işlemcide iade ettim o linkte bilgisayar akıllı saat vb parçalardan bahsediyor akıllı saatde iade ettim
Sakaryada mediamarkt vatan vs yok mu? İllaki vardır. Hadi yok diyelim internette bir sürü incelemesi vs var. Kaldı ki giriş seviye telefon zaten nasıl bir beklentin var ki? THH den alırsın zaten de benim yorumum böyle

Zexius

80+ Bronze
Sakaryada mediamarkt vatan vs yok mu? İllaki vardır. Hadi yok diyelim internette bir sürü incelemesi vs var. Kaldı ki giriş seviye telefon zaten nasıl bir beklentin var ki?
Kanki sakaryada dediğin mağazalar var ama o mağazalarda o cihaz yok ayrıca internetten bir sürü inceleme var ama o incelemeyi yine internet üstünden görüyorsun ve o incelmelerin çoğu sponsorlukla tanıtılan ürünler ve a25 modelini inceleyen 2 3 firma gördüm onlarında çoğu ürünü pohpohluyordu bu ürünü iade edememem için bir sebep olduğunu düşünmüyorum şuan hem gergin hemde moralim bozuk birşekilde sonucu bekliyorum

Sakaryada mediamarkt vatan vs yok mu? İllaki vardır. Hadi yok diyelim internette bir sürü incelemesi vs var. Kaldı ki giriş seviye telefon zaten nasıl bir beklentin var ki? THH den alırsın zaten de benim yorumum böyle
Konu thh girmesin adamlar okeylesin bu konu thh giderse thh beni haklı bulacak ama bu adamlar onada itiraz edecektir yani kısacası thh gidilse bile bu iş çözülene kadar ben şuan 18 yaşındayım askerde olurum bu konu çözülünce muhtemelen ben amaç oraya gelmeden bitsin firmaylada olabildiğince inatlaşmamaya çalışıyorum çalışacağımda çünkü inada bindirince onlarda inada biniyor sakinliğimi koruyup düzgün bir şekilde yarın aradıkları vakit şikayet birimlerine derdimi anlatacağım

Zexius

80+ Bronze
Ürün iade oldu arkadaşlar çoğu kişi konuda telefon iadesi sıkıntılı iade olmaz vesaire demişti ama demek ki hakkını bilince insan iade edebiliyormuş bu konu sizlere ders niteliğinde bana ise incehesap firmasından ürün alırken bu süreçleri yaşayacağımı bilipte almam gerektiğini anımsatan bir konu olsun saygılar. iyi forumlar herkese

Keyfi iade kaldırılmıştı diye hatırlıyorum fakat bu haberde mutat kullanım diye bir şeyden söz edilerek tüketici haklı bulunmuş. Almamak için sizi uğraştıracaklardır.
uğraştırdılar'da haklarını bilen müşteri olunca konu thh'ye gitmedi şuan an itibari ile para bankada yarın hesapıma geçer muhtemelen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,670
Üyeler
141,742
Son üye
MrCoo
Top Bottom