Neler Yeni

Öneri İnceleme İstekleriniz: Asus ROG Strix G18 G814JI-N6062W

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,036
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Değişimden gelen Asus ROG Strix G18 G814JI-N6062W için bir video incelemesi planlıyorum! 🎥 Temel konuları ele aldım, ancak SİZİN katkınızı istiyorum.
Bu oyun cihazı hakkında hangi özel ayrıntılara odaklanmamı istersiniz? 🤔 Belirli bir özellik, performans yönü veya başka bir şey olsun - bana bildirin!
THH ve değişim sürecine de değineceğim, ancak eklememi istediğiniz başka noktalar varsa aşağıya bırakın. Bu incelemeyi olabildiğince izlemesi keyifli hale getirelim! 🔍

Değişim neydi diyenler için:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Sonunda değişimi uygun görmüşler.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
966
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
Değişimden gelen Asus ROG Strix G18 G814JI-N6062W için bir video incelemesi planlıyorum! 🎥 Temel konuları ele aldım, ancak SİZİN katkınızı istiyorum.
Bu oyun cihazı hakkında hangi özel ayrıntılara odaklanmamı istersiniz? 🤔 Belirli bir özellik, performans yönü veya başka bir şey olsun - bana bildirin!
THH ve değişim sürecine de değineceğim, ancak eklememi istediğiniz başka noktalar varsa aşağıya bırakın. Bu incelemeyi olabildiğince izlemesi keyifli hale getirelim! 🔍

Bunu incele4misin

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,056
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar

Aynı cihaz bende de var incelemenizi bekliyorum ben de.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,438
İsim
uwu
Top Bottom