Neler Yeni

İndirim konularında YURTDIŞI site yoğunluğu.

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
Aynı şekilde bende aşırı rahatsızım temu, aliexpress linki görmekten gına geldi. sıcak fırsatlar anlamını yitirdi benim için. girip bakmıyorum sırf bu yüzden
Kimseyi kırmayayım üzmeyeyim diye uzun uzun anlattığımı net ve kısaca anlatmışssın. Teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben şahsen katılmıyorum çünkü 2 gün içinde sıcak fırsatlar sayfasından aliexpresden 230 liraya klavye 190 liraya 2 tane oyun kolu, 70 lira tansiyon aleti aldım mesela, fiyatları da çok uygundu ve sıcak fırsat konusuydu. Ama dediğiniz gibi başlığa aliexpress ya da temu yazılabilir emoji getirilebilir
tabii ki konular kaldırılsın, paylaşılmasın demiyorum ki zaten. Konu başlığında bir YURTDIŞI ibaresi koyma kuralı getirilse işimizi görecek.

kyzler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kyzler
Senin işine o yaramıştır başkasının işine TEMU yarar şimdi o da gelir onu savunur. Ben paylaşılmasın demiyorum ki sadece belli bir ibare olsun yeter.
Temu yeni site güven vermiyor üzerine 480₺ alışveriş limiti var lakin Aliexpress çok daha güvenilir site alışveriş alt limiti yok euro 2024 sponsoru olduğu içinde yeni kullanıcılara çok büyük indirimler yapıyorlar yorumu kötü olan ürün paylaşılmıyor zaten.

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Mehmet emre börekçi
Katılmıyorum şahsen aliexpress ve temu tarzı yerlerden paylaşılan ürünler normale göre oldukça ucuz oluyor yani sıcak fırsatlara giriyor
Belki sıcak fırsatlar bölümü yurtiçi yurtdışı diye ayrılabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Melih Baygör
temu ve aliexpress gibi platformlar için sıcak fırsatlar başlığı gibi "yurt dışı alışveriş sıcak fırsatlar" eklenebilir. aliexpress bağlantıları bir nebze de, temu bağlantıları pek indirim gibi gelmiyor bana açıkçası. zaten benzer fiyatta bir çok ürün mevcut. referanslı link olayı da mutlaka kontrol edilmeli, paylaşan arkadaşlar belli bir miktar gelir de kazanabilir ama işin suyu kaçtığı zaman her gördüğünü paylaşanlar var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
kea ipa
1 hafta önceye kadar başlık açmayı bile düşünmüştüm aliexpress indirimleri paylaşalım diye çünkü 1000 liralık ürünü 100 liraya alabiliyorsunuz eğer fırsatına denk gelirseniz. Yani ben de var olmaları konusunda memnunum. Hadi temu neyse de aliexpress çok işime yarıyor.

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Katılmıyorum şahsen aliexpress ve temu tarzı yerlerden paylaşılan ürünler normale göre oldukça ucuz oluyor yani sıcak fırsatlara giriyor
Belki sıcak fırsatlar bölümü yurtiçi yurtdışı diye ayrılabilir
Katılmıyorum demişsin ama aslında katılmışsın :) "aliexpress ve temu tarzı yerlerden paylaşılan ürünler normale göre oldukça ucuz oluyor yani sıcak fırsatlara giriyor" demişsin ben buna karşı çıkmadım ki. Sadece ibare koyulsun ya da senin dediğin gibi YURTİÇİ YURTDIŞI ayrılsın sorun çözülecek.

yaman..k

80+ Bronze
Dostum doğru söylüyorsun fakat çoğunlukla TR indirimlerini görmek için telegramda indirim kanallarını takip edebilirsin bence herkes benim yaptığım gibi konu başlığının başına veya sonuna trendyol aliexpress temu vb. Yazsa çok daha iyi olur.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Murat
Yurtdışı indirimleri yurtiçi indirimlerinden kat kat daha iyi olduğu için herkes yurtdışı fırsatlarına yöneldi. Haliyle bu da paylaşım yoğunluğunu artırdı. Çare olarak yurtiçi/ yurtdışı sıcak fırsatlar diye ikiye ayrılsa ortadaki karışıklık kalklar

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
1 hafta önceye kadar başlık açmayı bile düşünmüştüm aliexpress indirimleri paylaşalım diye çünkü 1000 liralık ürünü 100 liraya alabiliyorsunuz eğer fırsatına denk gelirseniz. Yani ben de var olmaları konusunda memnunum. Hadi temu neyse de aliexpress çok işime yarıyor.
Var olmalarına laf etmedim ki :D

KingDeViL

80+ Bronze
İlan başlığına Aliexpres yazılabilir. Böylece tıklamazsınız. Ben bir tane aliexpres konusu var. Bütün ürünleri oraya atıyorum. Tabi üşengeç arkadaşlar o konuyu incelemek yerine işin kolayına kaçıp direk açılmış konulara zıplıyorlar. Geçen gün indirim konusuna attığım ürünler ayrı konu açılınca kirlilik oluyor diye uyardığımda adminlere yalakalık yapıyorsun gibi bir şey yazdı birisi :D Bende o akşam en bomba 2 ürünü paylaşmadım. Kimse de yararlanamadı.. Bu konuyu da boşuna açtınız bence. Böyle gelmiş böyle gider burası.

gsarif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Arif Çetin
Yerli yabancı farketmez aliexpress indirimleri de gayet faydalı oluyordu ve kalabalık yapmıyordu ama her önüne gelen temudan kalem tarak falan atmaya başladı gereksiz kabardı sıcak fırsatlar kısmı.

• Beğen
Reaksiyonlar: Alyx

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
İlan başlığına Aliexpres yazılabilir. Böylece tıklamazsınız. Ben bir tane aliexpres konusu var. Bütün ürünleri oraya atıyorum. Tabi üşengeç arkadaşlar o konuyu incelemek yerine işin kolayına kaçıp direk açılmış konulara zıplıyorlar. Geçen gün indirim konusuna attığım ürünler ayrı konu açılınca kirlilik oluyor diye uyardığımda adminlere yalakalık yapıyorsun gibi bir şey yazdı birisi :D Bende o akşam en bomba 2 ürünü paylaşmadım. Kimse de yararlanamadı.. Bu konuyu da boşuna açtınız bence. Böyle gelmiş böyle gider burası.
Değerli görüşlerin için teşekkür ederim kardeşim. Yazdığında da yaptığında da haklısın. Bakalım düzelme ümidi var mı görücez.

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
C-Locker
Ben şahsen katılmıyorum çünkü 2 gün içinde sıcak fırsatlar sayfasından aliexpresden 230 liraya klavye 190 liraya 2 tane oyun kolu, 70 lira tansiyon aleti aldım mesela, fiyatları da çok uygundu ve sıcak fırsat konusuydu. Ama dediğiniz gibi başlığa aliexpress ya da temu yazılabilir emoji getirilebilir
Yurtiçi yurtdışı diye forumda ayrılmalı diye düşünüyorum. Yurt içi sıcak fırsatlar yurt dışı sicak fırsatlar tarzinda. Çünkü bu şekilde çok fazla kalabalıklasti ve sıcak fırsatlar yurtdışı alışverişi yapmayanlar için anlamını yitirdi

Top Bottom