Neler Yeni

İndirim konularında YURTDIŞI site yoğunluğu.

Platen

80+
Yine paylaşılsın ama bence de arkadaşların dediği gibi konu başlığının önüne Yurt dışı ibaresi gelse sorun çözülür .

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
İlan başlığına Aliexpres yazılabilir. Böylece tıklamazsınız. Ben bir tane aliexpres konusu var. Bütün ürünleri oraya atıyorum. Tabi üşengeç arkadaşlar o konuyu incelemek yerine işin kolayına kaçıp direk açılmış konulara zıplıyorlar. Geçen gün indirim konusuna attığım ürünler ayrı konu açılınca kirlilik oluyor diye uyardığımda adminlere yalakalık yapıyorsun gibi bir şey yazdı birisi :D Bende o akşam en bomba 2 ürünü paylaşmadım. Kimse de yararlanamadı.. Bu konuyu da boşuna açtınız bence. Böyle gelmiş böyle gider burası.
Evet konumuz moderatörler tarafından SICAK FIRSATLAR bölümünden YURT DIŞI ALIŞVERİŞİ bölümüne taşındı. Bakalım çözüm adına bir şey de düşünülecek mi yoksa dediğin gibi "BÖYLE GELMİŞ BÖYLE GİDER" hesabı mı olacak :)

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Gokhan kılıc
Referans olayı kalktıktan sonra o kadar çok ürün yağmuru kalmaz bence .Temmu da referans yüzünden 1 hafta içinde konu bombardımanı oldu.

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Cenk Yalçın
Katılıyorum yurt dışı fırsatları için alt bir kategori açılabilir

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
ibrahim can
Ben şahsen katılmıyorum çünkü 2 gün içinde sıcak fırsatlar sayfasından aliexpresden 230 liraya klavye 190 liraya 2 tane oyun kolu, 70 lira tansiyon aleti aldım mesela, fiyatları da çok uygundu ve sıcak fırsat konusuydu. Ama dediğiniz gibi başlığa aliexpress ya da temu yazılabilir emoji getirilebilir
evet bencede

AloneKinq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ahmet Çakır
bende katılıyorum. yurt dışı ürünleri için yurt dışı ibaresi konabilir.

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,154
İsim
Mehmet emre börekçi
Katılmıyorum demişsin ama aslında katılmışsın :) "aliexpress ve temu tarzı yerlerden paylaşılan ürünler normale göre oldukça ucuz oluyor yani sıcak fırsatlara giriyor" demişsin ben buna karşı çıkmadım ki. Sadece ibare koyulsun ya da senin dediğin gibi YURTİÇİ YURTDIŞI ayrılsın sorun çözülecek.
Ben direkt onlar paylaşılmasın diye anladım pardon(y)

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Sinan İ.
Aliexpress ürünleri tam olarak fiyatında konu açılıyor ve genel olarak çok faydalı ürünler.
Klavyeler projeksiyonlar vs.
Temu linki koyanlar vergisini eklemiyor sırf ref linke tıklansın para kazanayım derdindeler. Zaten ucuzda olsa 480 tl alt limit varken saçma sapan 10 liralık ürün paylaşıyorlar.
Aliexpress deki ürünleri Türkiye den almaya kalksan 3 katı fiyatı var ve artık çer çöp paylaşan yok çünkü 100 lira altında pek bir şey kalmadı aliexpress de. Üstelik kargolarda eskisi gibi geç gelmiyor Türkiye den almaktan çok farkı kalmadı.
Ayrılması iyi olur tabi en azından site adı yazsada olur temu yazana tıklamam bile.

Top Bottom