Neler Yeni

İndirim razer kulaklık

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Arkadaşlar bu kulaklık Gencer gamingte 3.499tl ydi sizce nasıl aldım direk

Razer Blackshark V2 PRO Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Beyaz bide bu beyaz versiyinu 2023 modelmi​

Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Yunus
Fena değil ama ben kablosuz mini kulaklık yanlısıyım. Yine de hayırlı olsun kaliteli üründür ve hakikaten uyguna kapatmışsın.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar bu kulaklık Gencer gamingte 3.499tl ydi sizce nasıl aldım direk

Razer Blackshark V2 PRO Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Beyaz bide bu beyaz versiyinu 2023 modelmi​

Güzel.

AquaDeviL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
SEFA V.
2023 olanı değil hocam eskisi bu. 2023ün şu an en ucuzu incehesapta. o da 5400 falandı sanırım.

AquaDeviL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
SEFA V.
Razer iyidir hocam. yazılımıyla iyi işler çıkarır. gözlemlediğim kadarıyla 2023 modeliyle tek büyük farkı mikrofonu @Abdullah Hacıgül bugün 2023 modelinin videosunu yayınladı izleyebilirsin :D

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Razer iyidir hocam. yazılımıyla iyi işler çıkarır. gözlemlediğim kadarıyla 2023 modeliyle tek büyük farkı mikrofonu @Abdullah Hacıgül bugün 2023 modelinin videosunu yayınladı izleyebilirsin :D
Mutlaka videoyu dikkatli izleyin eleştirdiğim çok konu var ama totalde güzel cihaz

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Mutlaka videoyu dikkatli izleyin eleştirdiğim çok konu var ama totalde güzel cihaz
hocam corsair ile razer kulaklıkları arasına hep sürücü farkı oluyor biri dinamik diğeri corsair neodimyum sürücü kullanıyor. müzik ses kalitesi bas vs de neodimyum sürücüler daha iyi. razer ile kıyaslarsanız nasıl sizce? corsair void elite , virtuoso modelleri ile razerin modelleri arasında çok ikilemlerde kalnııyor. razer oyunda gercekten iyi ama onun dışında corsair daha kaliteli daha performanslı diye düşünüyorum sizce?

AquaDeviL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
SEFA V.
hocam corsair ile razer kulaklıkları arasına hep sürücü farkı oluyor biri dinamik diğeri corsair neodimyum sürücü kullanıyor. müzik ses kalitesi bas vs de neodimyum sürücüler daha iyi. razer ile kıyaslarsanız nasıl sizce? corsair void elite , virtuoso modelleri ile razerin modelleri arasında çok ikilemlerde kalnııyor. razer oyunda gercekten iyi ama onun dışında corsair daha kaliteli daha performanslı diye düşünüyorum sizce?
video da dediği gibi oyun odaklı olucaksa razer çok iyi ama müzik film vs. tatmin etmeyebilir.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Yani sizce iptal edeyimi siparişi

Top Bottom