Neler Yeni

İndirimden hangi oyunlar alınabilir

YusuF.68

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yusuf İslam

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunda hangisni almalııyım bilen var mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar bende olup ama oynamadığım oyunlar var bunlardan hangilerini oynayayım wicher yükledim ama çok sevemedim sildim dying light önerdiler yüklüyorum tek başına saracak oyun önerirsiniz şuanda aktif oynadığım oyunlar fıfa 23 asetto Valo birde 300 TL ye kadar güzel oyunlar tavsiye edermisniz tek oyun 300 TL olmassa iyi olur enazından 3-5 oyun olsa iyi olur birde the forest raft dying light tek başına sararmı

Simülasyon oyunları hoşuma gidiyor ranch similatör house fılpper car for sale int cafe sim falan house flıpper kuzenimde var ondan alırım diğer oyunlar alınır mı? sizce ucuz öneriniz varmı

Steam kütüphanem
Dead bu daylight
The forest
Forza 4
Mprtal kombat 11
Raft
Witcher 1-2-3
Apex
Rainbow siz siege
Rssident evıl 2
Propnıgt
Payday 2
Left 4 dead 2 (xboxta bitirdim )
hocam kesinlikle just jause 3 ü ekleyin

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
mustafa yaser
Resident evıl 2 var o iyi mi? sence birde tur ve MMO dediğin nedir acaba pek bilgim yok kb

Dyinglight oynamadım şuan yüklüyorum seversem 2 sinide alırım gow pek düşünmüyorum detroitide bilmiyorum bi bakayım
Ben arkadaşımla Dying Light'ı bitirmiştim yaklaşık 50 saat oynadık bu kadar saran bir hikayeli coop oyun hatırlamıyorum. Detroit ise eğer izlemediysen hikayesi bence çok iyi görüntü kalitesi filan desen film tadında en son epic gameste zam gelmemişti ben indirimde 70 TL'ye almıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ali Veli
Arkadaşlar ready or not ve r6 siege hakkında fikrinizi danışacaktım post sahibinin izni olursa sizce alınır mı indirimdeyken değer mı?

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal
Arkadaşlar ready or not ve r6 siege hakkında fikrinizi danışacaktım post sahibinin izni olursa sizce alınır mı indirimdeyken değer mı?
Redy or not tek başına ise sarmaz diyorlar

R6 şuan kaçlira bende var ama hiç oynamadım

Ben arkadaşımla Dying Light'ı bitirmiştim yaklaşık 50 saat oynadık bu kadar saran bir hikayeli coop oyun hatırlamıyorum. Detroit ise eğer izlemediysen hikayesi bence çok iyi görüntü kalitesi filan desen film tadında en son epic gameste zam gelmemişti ben indirimde 70 TL'ye almıştım.
Dying light tek oynayacağım sararmı günde 1 saat falan oynarım müyük ihtimalle

açık dünya hocam 6tl para bile değil denemiş olursunuz hem
Ekledim hocam başka uygun fiyatlı oyun öneriniz varmı Steam dolu dursun hazır indirimdeyken dolduruyum dolar artıyor bide mağlum

yusuftheayay

80+ Bronze
Arkadaşlar bende olup ama oynamadığım oyunlar var bunlardan hangilerini oynayayım wicher yükledim ama çok sevemedim sildim dying light önerdiler yüklüyorum tek başına saracak oyun önerirsiniz şuanda aktif oynadığım oyunlar fıfa 23 asetto Valo birde 300 TL ye kadar güzel oyunlar tavsiye edermisniz tek oyun 300 TL olmassa iyi olur enazından 3-5 oyun olsa iyi olur birde the forest raft dying light tek başına sararmı

Simülasyon oyunları hoşuma gidiyor ranch similatör house fılpper car for sale int cafe sim falan house flıpper kuzenimde var ondan alırım diğer oyunlar alınır mı? sizce ucuz öneriniz varmı

Steam kütüphanem
Dead bu daylight
The forest
Forza 4
Mprtal kombat 11
Raft
Witcher 1-2-3
Apex
Rainbow siz siege
Rssident evıl 2
Propnıgt
Payday 2