Neler Yeni

İngilizce Öğrenmek İçin Kaynak Önerisi

robin

80+ Silver
lise bitince c2 üst düzey seviyede olmayı planlıyorum.
Dostum sana şunu söyliyim bazı şeyleri burada öğrenemezsin gerçekten ing.'yi bitirmek için native olmalısın. Türkiye'de yaşayarak C2 olamazsın. Ha evet sınavlarda vs. C2 çıkabilir fakat o dili konuşan yerel halkla konuşarak sadece gerçekten ing.'yi bitirebilirisn
Mesaj otomatik birleştirildi:

ağliyorum bir daha boyle deme lutfen ingilizce hocam
Cry .d .d
lise bitince c2 üst düzey seviyede olmayı planlıyorum.
İngilizce hakkında sorun veya danışmak istersen yazabilirsin veya yurtdışında okumak hakkında

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,133
İsim
Ensar
Hayır görmezsin ilk olarak seviye tespit sınavları bul internetten hemen bı dene kendini
Test sonucu A1 (Başlangıç) seviyesinde ingilizcem olduğunu söylüyor.

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,133
İsim
Ensar
Anladım. Youtube'da video izlemeye başla, memrise indir, wordbit indir. Özer kiraz grammer kitabını alabilirsin çok güzel.
YouTube'dan videolara başladım.
Dediğiniz uygulamaları indirdim. Özer Kiraz'ın gramer kitabını internette bulamadım, link varsa atabilir misiniz?
Bir de böyle bir kurs buldum:
Sizce nasıl?

robin

80+ Silver
YouTube'dan videolara başladım.
Dediğiniz uygulamaları indirdim. Özer Kiraz'ın gramer kitabını internette bulamadım, link varsa atabilir misiniz?
Bir de böyle bir kurs buldum:
Sizce nasıl?
https://www.turengkitap.com/ buradan bakabilirsin. YouTube videoları ile bağlantılı gidiyor kitap.

İngilizce seviyenizi ölçmek için ücretli sınavlara girmek zorunda değilsiniz. Hem akademi hem de iş dünyası için İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlık amaçlı İngilizce seviye sınavı online sınav platformu Test Invite’da tamamen ücretsiz. İngilizce seviyeleri ise şöyle; 0-11 arası A1 Başlangıç, 12-28 arası A2 Temel, 29-46 arası B1 Orta Seviye Öncesi, 47-65 arası B2 Orta, 66-84 arası C1 Ortanın Üstü ve 85-100 arası C2 İleri Seviye.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Duolingo programını indir sürekli çalış o uygulama ile ve mutlaka kendine pratik yapacak birini bul (pratik olmazsa olmaz)

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mehmet Kasım Başdelen
Eğer yurtdışında İngilizce ve aynı zamanda Türkçe bilen bir arkadaşın varsa öğrenmen zor olmaz.

Top Bottom