Neler Yeni

İngiltere 2-0 Almanya Ne Düşünüyorsunuz?

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Eskiden daha insan gibi konuşmalar olduğuna eminim,şuan çok saçma konuşmalar,futbol konuşulsa neyse
Arkadaşın "eskiden" dediği tartışmaların yapıldığı dönem.
trefl-260-parca-puzzle-dinosaurs-trefl-59.jpg

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat

Aware

80+ Silver
doğru olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

maymun tartışmasından daha iyi olduğu kesin.
Karşımızdakine göre davranıyoruz mesajlarını ve mesajlarımızı bilmeden tümevarım yapmak wow.

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu Rambo olayı nedir ya?
Rambo abi Almanyada yaşayan bir Türk.
İtalya Türkiye maçında İtalya taraftarı olduğunu belirtti. İtalyanın her gol atışında goallllllllllll yazdı. Başka konularda da biraz yazım yanlışı yaptı.

Hatta yazım yanlışları yüzünden bazı kusursuz arkadaşlar dalga geçti. Beni de Türk düşmanı ilan etmezler umarım.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İngiltere ezdiiii geçti aaadetaa siz ne düşünüyorsunuz ? Ben şahsen bir sütlü İngiliz çayı içeceğim. Romba üzgün keşke banlı olmasaydı.
Almanya alır diyordum ama son dakikalara doğru çok düştü bence Almanya İngiltere'den bu fırsatı değelendirip 2-0 gibi net bir skorla aldı maçı.
Rambo.ağlıyor.şikeci.england.ama.yinede.deutchland.beste

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Karşımızdakine göre davranıyoruz mesajlarını ve mesajlarımızı bilmeden tümevarım yapmak wow.
kızdığım konu ramboya bişeyler demeniz değil zaten.konunun çok saçma yerlere gitmesi.

İtalya Türkiye maçında İtalya taraftarı olduğunu belirtti. İtalyanın her gol atışında goallllllllllll yazdı. Başka konularda da biraz yazım yanlışı yaptı.

Hatta yazım yanlışları yüzünden bazı kusursuz arkadaşlar dalga geçti.
dürüst olalım ben ikinci yarıda italyayı tuttum,o kadar rezil bir oyun oynandı ki.

Aware

80+ Silver
kızdığım konu ramboya bişeyler demeniz değil zaten.konunun çok saçma yerlere gitmesi.

dürüst olalım ben ikinci yarıda italyayı tuttum,o kadar rezil bir oyun oynandı ki.
Mesele kimi tuttuğun değil saygılı olman saygılı davranmaz ise aynı tepkileri alır etki tepki newton yasaları .

Aware

80+ Silver

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar

Hatta yazım yanlışları yüzünden bazı kusursuz arkadaşlar dalga geçti. Beni de Türk düşmanı ilan etmezler umarım.
Türkiye nin rakibini destekleyene Türk demek?

Top Bottom