Neler Yeni

İninal kart hakkında merak duyduklarım

Reumlett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Ediz Altay
Merhaba arkadaşlar 14 yaşımdayım ve ininal kart almak istiyorum. Öncelikle lütfen papara al tosla al demeyin sadece sorularıma yanıt verin lütfen
1-İninal kartı şoktan hemen aldığımızda internet alışverişlerine açık oluyor mu yoksa ekstra bir islem gerekiyor mu?
2-Alır almaz içine para yükleyebiliyor muyuz yoksa bir müddet beklemek gerekiyor mu?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Merhaba arkadaşlar 14 yaşımdayım ve ininal kart almak istiyorum. Öncelikle lütfen papara al tosla al demeyin sadece sorularıma yanıt verin lütfen
1-İninal kartı şoktan hemen aldığımızda internet alışverişlerine açık oluyor mu yoksa ekstra bir islem gerekiyor mu?
2-Alır almaz içine para yükleyebiliyor muyuz yoksa bir müddet beklemek gerekiyor mu?
Alırken ilk alışta istediğiniz miktarı yüklüyorsunuz. Direkt internet alışverişine açık oluyor. Ama ininal mobil uygulamasından kart hesabı oluşturman lszım

Rulep

80+ Gold
Hesap oluşturman lazım
Evet yükleyebilirsin ve yükleme yaparken ücret kesiyordu en son ona göre yükleme yap. papara her türlü daha mantıklı da ailen izin vermiyor galiba

Reumlett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Ediz Altay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesap oluşturman lazım
Evet yükleyebilirsin ve yükleme yaparken ücret kesiyordu en son ona göre yükleme yap. papara her türlü daha mantıklı da ailen izin vermiyor galiba
Evet papara tosla önerenler de cok oluyor forumda ama benim alabilicek olduğum sadece ininal var

Rulep

80+ Gold

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,624
İsim
MehmedVII
Ininal uygulamasından hesap açmalısın. Para yükleyebilirsin hemen ama çok kesinti oluyor kartın genelinde. 5tl'ye ininal yerine paycell öneririm

Top Bottom