Neler Yeni

İNSTAGRAM ERİŞİME AÇILDI

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Rick Grimes
İnstagram tüm TÜRKİYE'DE erişime açıldı.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,009
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Güzel bir uyarıydı, ciddi olduğumuzu gördüler. Umarım bir daha yanlış yapmazlar ve bizde kısıtlamak zorunda kalmayız. Özgürlüğümüz gitti diye abartıp ağlayanlar da Instagram'ın kabul etmek zorunda kaldığı maddelere baksınlar.

Instagram’ın kabul ettiği şartlardan bazıları:

▪️PKK, PYD ve FETÖ terör örgütlerine ait hesaplar ve bu örgütler lehine propaganda içeren paylaşımlar hızlı bir şekilde kaldırılacak.

▪️İçerik kaldırma konusunda Türkiye Cumhuriyeti yasaları kapsamında katalog suçlar arasında yer alan içeriklerin derhal kaldırılması sağlanacak

▪️Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının hesapları herhangi bir uyarı yapılmadan kapatılamayacak

▪️Uyarı yapılmaksızın kapatılan hesaplar tekrar erişime açılacak

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,665
İsim
marilyn
Güzel bir uyarıydı, ciddi olduğumuzu gördüler. Umarım bir daha yanlış yapmazlar ve bizde kısıtlamak zorunda kalmayız. Özgürlüğümüz gitti diye abartıp ağlayanlar da Instagram'ın kabul etmek zorunda kaldığı maddelere baksınlar.

▪️PKK, PYD ve FETÖ terör örgütlerine ait hesaplar ve bu örgütler lehine propaganda içeren paylaşımlar hızlı bir şekilde kaldırılacak.

▪️İçerik kaldırma konusunda Türkiye Cumhuriyeti yasaları kapsamında katalog suçlar arasında yer alan içeriklerin derhal kaldırılması sağlanacak

▪️Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının hesapları herhangi bir uyarı yapılmadan kapatılamayacak

▪️Apk, pka ve pak terör örgütlerine ait hesaplar ve bu örgütler lehine propaganda içeren paylaşımlar hızlı bir şekilde kaldırılacak.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Mehmet Aslan
Meraklısına hayırlı olsun , ben kullanmamaya baya alıştım girmemeye devam edeceğim sanırım :kekw:

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Sarp Yılmaz

Olum sen ne yaşıyorsun ya ?? neyin tribindesin ?? elin amerikalı şirketine çemkireceğine kendi ülkende özgürlüğünü her yaptığını kısıtlamaya çalışan hükümete ses çıkar boş yapma burada adamlar tek tuşla milyonlarca insanın ekmeğiyle oynadı , milyonlarca insanın keyfini hiçe saydı hala güzel uyarıydı diyorsun.
güzel kafaymış seninki de
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnstagram tüm TÜRKİYE'DE erişime açıldı.
Ne kadar saçma bir karar olduğu iki taraftan da anlaşıldığına göre umarım bir daha 21.yy teknoloji çağında bu kadar boş işlerle uğraşmayız.

KAANT10X

80+ Bronze
Olum sen ne yaşıyorsun ya ?? neyin tribindesin ?? elin amerikalı şirketine çemkireceğine kendi ülkende özgürlüğünü her yaptığını kısıtlamaya çalışan hükümete ses çıkar boş yapma burada adamlar tek tuşla milyonlarca insanın ekmeğiyle oynadı , milyonlarca insanın keyfini hiçe saydı hala güzel uyarıydı diyorsun.
güzel kafaymış seninki de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar saçma bir karar olduğu iki taraftan da anlaşıldığına göre umarım bir daha 21.yy teknoloji çağında bu kadar boş işlerle uğraşmayız.
Bu kadar ezik olmayın uln hükümeti falan saldım ne dersen de ona takılmıyorum. Uln ülkende insanlar paylaşım yapıyor elemanlar sansür basıyor aynısını ise pkk ve feto ile ilgili paylaşımlarda yapmıyor.
Uln ne yalıyorsunuz. Ama o devirler bitti Türkiye Cumhuriyeti kimsenin arka bahçesi değildir ayaklarını denk alacaklar.
Sen diyorsan özgürlük batılı değerler falan yani liboşsan bu ülke sana göre değil hükümet değişse de sana göre değil. Sizin derdiniz batı yalamak olduğu için her zaman hükümetlere sövmeye devam edeceksiniz.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Sarp Yılmaz
Uygunsuz Dil
Bu kadar ezik olmayın uln hükümeti falan saldım ne dersen de ona takılmıyorum. Uln ülkende insanlar paylaşım yapıyor elemanlar sansür basıyor aynısını ise pkk ve feto ile ilgili paylaşımlarda yapmıyor.
Uln ne yalıyorsunuz. Ama o devirler bitti Türkiye Cumhuriyeti kimsenin arka bahçesi değildir ayaklarını denk alacaklar.
Sen diyorsan özgürlük batılı değerler falan yani liboşsan bu ülke sana göre değil hükümet değişse de sana göre değil. Sizin derdiniz batı yalamak olduğu için her zaman hükümetlere sövmeye devam edeceksiniz.
PP bakarak zaten ne kadar İQ konusunda sorunlu bir arkadaş olduğunu anladım uğraşmayacağım senle.
Katili savunursan gencecik kadına tecavüz edip öldürüp savaş başlatan canileri savunursan instagram da engeli basar kusura bakmayacaksın.
Savunduğunuz kişi paylaşımını yaptığınız kişi katildir nokta daha da mesaj yazıp uzatma engellicem çünkü seni kendini yorarsın sadece.

KAANT10X

80+ Bronze
Uygunsuz Dil
PP bakarak zaten ne kadar İQ konusunda sorunlu bir arkadaş olduğunu anladım uğraşmayacağım senle.
Katili savunursan gencecik kadına tecavüz edip öldürüp savaş başlatan canileri savunursan instagram da engeli basar kusura bakmayacaksın.
Savunduğunuz kişi paylaşımını yaptığınız kişi katildir nokta daha da mesaj yazıp uzatma engellicem çünkü seni kendini yorarsın sadece.
Klasik bir yahudi dönmesisin muhtemelen. Türkiye'de binlerce var. Sorun değil. Hatta pkkyı savunan paylaşımlara neden engel getirmedi diye sordum cevap bile veremedin bir yerlerden kendini belli ediyorsun. O terör ise bu değil mi? Pp deki o katil ******** netenyahu köpeğide birgün geberecek umarım bir Türk'ün elinden olur.
Engelle bakalım seni bekliyorum.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,009
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Klasik bir yahudi dönmesisin muhtemelen. Türkiye'de binlerce var. Sorun değil. Hatta pkkyı savunan paylaşımlara neden engel getirmedi diye sordum cevap bile veremedin bir yerlerden kendini belli ediyorsun. O terör ise bu değil mi? Pp deki o katil ******** netenyahu köpeğide birgün geberecek umarım bir Türk'ün elinden olur.
Engelle bakalım seni bekliyorum.
Cevap vermene gerek yok dostum uyarıyı alan da sen olursun boş ver ben okumuyorum bile çoğunu. Yazdıklarını da düzenle uyarı aldığına değmez.

KAANT10X

80+ Bronze
Cevap vermene gerek yok dostum uyarıyı alan da sen olursun boş ver ben okumuyorum bile çoğunu. Yazdıklarını da düzenle uyarı aldığına değmez.
İstediği yere şikayet etsin derdim hükümet parti falan değil. Bu kansızlar masum bebekler öldürülüyor hala burada ağızlarından salya akıtarak kuduruyorlar.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu maddelere bakınca Twitterı görüyorum.

Twitter da Erdoğan'ı övüp Atatürk'e sövenden tut(fesli sayfalar).Pkk sempitizanligi yapıp sayfalarında türkleri f*şistler olarak adlandirip 10 milyon tane paylaşım yaparken böyle bir aksiyon alınmadı.

bu maddelerden dolayı masaya oturduysalar zaten önce Twitter için yaparlardı.

Bunu kabul edelim
hükümetin silinen taziye mesajı yüzünden Instagrama erişim engeli konuldu.Hazır masaya oturmuşken bunlarıda kabul ettirelim dediler öyle işin içinden çıktılar.Erişim engeli açılır açılmaz tekrar o taziye mesajını attılar zaten.

Yani durup dururken "lan şu fetöcü paylaşımları kaldırtalım" diyip erişim engeli getirmediler.İşin içinden çıkma sanatı diyelim.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,597
Üyeler
155,443
Son üye
Ayhan Dönmez
Top Bottom