Neler Yeni

İNSTAGRAM ERİŞİM ENGELİ YEDİ !!! 🚫🚫

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Zaren orası çok toksik bir yer yazım kurallarına uymadın diye ban atıyorlar jdjdjsjsjjshshshd
Kral aynen öyle ya adamlar siteyi yeniliyorlardı eklememizi veya çıkarmamızı istediğiniz bir şey varsa yazın diye ben de yazdım noktalama kurallarını kaldırın çok zorlanıyoruz diye adamlar dislike atıp ban attı.

Starlex

80+ Silver
Kral aynen öyle ya adamlar siteyi yeniliyorlardı eklememizi veya çıkarmamızı istediğiniz bir şey varsa yazın diye ben de yazdım noktalama kurallarını kaldırın çok zorlanıyoruz diye adamlar dislike atıp ban attı.
Klasik toksik herifler

darxenos

80+
Uygulamanın kötüye kullanılması yüzünden birtakım tedbir alınabilse sevincem de bunlar en ufak bir şeyde erişim engeli koyuyorlar uygulamaya. Önce Vikipedia, sonra Paypal, sonra Ekşi Sözlük, sonra Twitch, sonra Wattpad, sonra... böyle böyle gider bu. Bakalım daha hangi platformlar engel yiyecek saçma sapan sebep yüzünden.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,657
İsim
marilyn
Rahatsız mı oldun?
Evet rahatsiz oldum milli ve dini değerlerin her yerde pazarlama stratejisi olarak görülmesinden rahatsiz oluyorum zaten bu tarz işlerde çok yaşamiyor (erzurum,zula vb)

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,657
İsim
marilyn
Verdiği örneklere bak kafayı yersin sen ezanlı türk instagramının adını söyle
Anlamada kıtlığın var yada ne demek istediğimi tam anlatamadım ezanli sosyal medya işin ironisi demek neyse senide engelliyorum boş milliyetçilerden birisine benziyorsun fiyatini söylede ödeyelim boşunu başka yerde yap

Anlamada kıtlığın var yada ne demek istediğimi tam anlatamadım ezanli sosyal medya işin ironisi demek neyse senide engelliyorum boş milliyetçilerden birisine benziyorsun fiyatini söylede ödeyelim boşunu başka yerde yap
Füze atsaydın kral adamın içinden geçmişsin 🙂

KAANT10X

80+ Bronze
Puahahhaha bir yeriniz sıkışınca hemen dine saldırıyorsunuz bir de ezanlı sosyal medya ironiymiş. Kullanmak istemiyorsan istemiyorum dersin gelmiş burada yerli uygulama yapalım diyorum bir yerin yanmış gibi bayrak,ezan karıştırıyorsun. Engellersen engelle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Füze atsaydın kral adamın içinden geçmişsin 🙂
Pp sinden belli uln senin gibi solcuları az yemedik bari milletin bayrağını kullanıp prim yapma.

Pp sinden belli uln senin gibi solcuları az yemedik bari milletin bayrağını kullanıp prim yapma.
Sana Franz Kafka'nın o muhteşem sözüyle cevap vermek istiyorum:

"Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki siz silahsızsınız bayım."

Puahahhaha bir yeriniz sıkışınca hemen dine saldırıyorsunuz bir de ezanlı sosyal medya ironiymiş. Kullanmak istemiyorsan istemiyorum dersin gelmiş burada yerli uygulama yapalım diyorum bir yerin yanmış gibi bayrak,ezan karıştırıyorsun. Engellersen engelle.

Ula utanmaz herif kendi fikrimi yazıyorum sanane l*n sanane istediğimi yazarım sana ne oluyor.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,899
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Hay sansıma 4 tane kızdan mesaj geldıydı tam bakıcaktım tak gıttı uygulama