Neler Yeni

İNSTAGRAM ERİŞİM ENGELİ YEDİ !!! 🚫🚫

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
marilyn
Puahahhaha bir yeriniz sıkışınca hemen dine saldırıyorsunuz bir de ezanlı sosyal medya ironiymiş. Kullanmak istemiyorsan istemiyorum dersin gelmiş burada yerli uygulama yapalım diyorum bir yerin yanmış gibi bayrak,ezan karıştırıyorsun. Engellersen engelle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pp sinden belli uln senin gibi solcuları az yemedik bari milletin bayrağını kullanıp prim yapma.
Dine saldırdığım yok solcuda değilim günümüz üretici türkiyesinin saçmalığından bahsettim empati yap sen yabancı birisisin instagram kullanmak istemiyorsun başka bir opsiyon ariyosun gidip heryeri türk bayrağı ile kaplı olan sanki bir hükümetin/devletin medya kuruluşuymuş gibi duran bir platformamı kaydolursun yoksa gidip instagram gibi öz logosu olan sade bir uygulamayami hadi empati yapamayacak kapasitede beyninin olmadığını var sayalım bir platform var heryerinde kuzey kore bayrağı var komunizm ile ilgili semboller var girerken sovyet marşı çalıyor gidip kullanirmisin ? Kullanmayacağını varsayıyorum. ben kisaca sade ve öz şekilde milliyetçilik ve dini sömürmeyen bir uygulama yapilmasini istediğimi ironik bir şekilde belirttim ama karşima okuduğunu anlayamayan her şeyi sağa yada sola çeken twitter fırlaması ucube birey var yapacak bir şey yok

Son düzenleme:
Dine saldırdığım yok solcuda değilim günümüz üretici türkiyesinin saçmalığından bahsettim empati yap sen yabancı birisisin instagram kullanmak istemiyorsun başka bir opsiyon ariyosun gidip heryeri türk bayrağı ile kaplı olen sanki bir hükümetin/devletin medya kuruluşuymuş gibi duran bir platformamı kaydolursun yoksa gidip instagram gibi öz logosu olan sade bir uygulamayami hadi empati yapamayacak kapasitede beyninin olmadığını var sayalım bir platform var heryerinde kuzey kore bayrağı var komunizm ile ilgili semboller var girerken sovyet marşı çalıyor gidip kullanirmisin ? Kullanmayacağını varsayıyorum. ben kisaca sade ve öz şekilde milliyetçilik ve dini sömürmeyen bir uygulama yapilmasini istediğimi ironik bir şekilde belirttim ama karşima okuduğunu anlayamayan her şeyi sağa yada sola çeken twitter fırlaması ucube birey var yapacak bir şey yok
Reis çok uğraşma boşver akıl sağlığı çok alt seviye bir arkadaş çok uğraşmaya gerek yok boş bardak bile bundan daha dolu :)

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dine saldırdığım yok solcuda değilim günümüz üretici türkiyesinin saçmalığından bahsettim empati yap sen yabancı birisisin instagram kullanmak istemiyorsun başka bir opsiyon ariyosun gidip heryeri türk bayrağı ile kaplı olan sanki bir hükümetin/devletin medya kuruluşuymuş gibi duran bir platformamı kaydolursun yoksa gidip instagram gibi öz logosu olan sade bir uygulamayami hadi empati yapamayacak kapasitede beyninin olmadığını var sayalım bir platform var heryerinde kuzey kore bayrağı var komunizm ile ilgili semboller var girerken sovyet marşı çalıyor gidip kullanirmisin ? Kullanmayacağını varsayıyorum. ben kisaca sade ve öz şekilde milliyetçilik ve dini sömürmeyen bir uygulama yapilmasini istediğimi ironik bir şekilde belirttim ama karşima okuduğunu anlayamayan her şeyi sağa yada sola çeken twitter fırlaması ucube birey var yapacak bir şey yok
1722608575424.png

1722608599926.png

Kudurtucu duruşu var beyler bu arada hayırlı cumalar :D
1722608621678.jpeg

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı
Tiktok a yapmayın bunu böyle devam bravo.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,065
İsim
uwu
Vay be tiktok ta G @ -|- açınca bişey yok serbest piyasa oluyor instaya gelince yok din nin ben iki platformu şahsi hesap olarak kullanmıyorum

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
marilyn
Fevkalade1 denen trollün arkadaşı gibi duruyor malum seçim günü forumda konular açarak bir ton boş yapmıştı merkez bankasının faiz arttirmasi gerektiğini söylemiştim yok şu ülkede faizde enflasyonda yüksek faiz arttirilmamali falan demişti nas işi yalan oldu gibi

images-130.jpeg
images-131.jpeg
images-132.jpeg

Kudurtucu bakışları var (beni muhalif parti ile suçlayacak varsa uğraşmasın muhaliflerinde bunlardan geri kalan tarafları yok)@KAANT10X

Son düzenleme:

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,554
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Haniye kim bilader açar mısınız uygulamayı
images (1).jpeg

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,131
İsim
Mehmet Aslan

KAANT10X

80+ Bronze
Fevkalade1 denen trollün arkadaşı gibi duruyor malum seçim günü forumda konular açarak bir ton boş yapmıştı merkez bankasının faiz arttirmasi gerektiğini söylemiştim yok şu ülkede faizde enflasyonda yüksek faiz arttirilmamali falan demişti nas işi yalan oldu gibi

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Kudurtucu bakışları var (beni muhalif parti ile suçlayacak varsa uğraşmasın muhaliflerinde bunlardan geri kalan tarafları yok)@KAANT10X
Sorunlu la başka konudaki mesajı alıp saldırmaya başlamış engelleyecektin hani niye engellemiyorsun.

Ne işsiz elemanlar var ss alıp başka konu üzerinden saldırıya geçmiş.

Reis çok uğraşma boşver akıl sağlığı çok alt seviye bir arkadaş çok uğraşmaya gerek yok boş bardak bile bundan daha dolu :)
Kardeş sen google'a 'Franz Kafka sözleri' yazmaya devam et.

Son düzenleme:

Ne o söz bir tarafına g**miş anladığım kadarıyla kudurmaya başlamışsın 😃

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
marilyn
Sorunlu la başka konudaki mesajı alıp saldırmaya başlamış engelleyecektin hani niye engellemiyorsun.

Üstteki mesajima neden cevap veremedin ağırmı geldi ?

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
marilyn
Ne yazdın ki okumadım
Kekw görmemezlikten gelmeye devam et

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,418
Üyeler
157,238
Son üye