Neler Yeni

İNSTAGRAM ERİŞİM ENGELİ YEDİ !!! 🚫🚫

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Merak ettim hesap sormak değil tartışma çıkarma hemen komik olan bir şey yok ben arkadaşlarıma sordum 1-2 haftaya gelir dediler komik olan nedir merak ettim?
Haniye'nin Ölümü Yüzünden Erişim Engeli Getirilmesi Komik Geldi Kanka

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Ha kusura bakma kardeşim Youtube'tan yeni buraya geldim adamlar boş yere tartışma çıkardı sinirlendim sana çattım kusura bakma 🙏 ☹️
Problem Yok Hocam Ama Sana Tavsiye Forumda Yenisin Herhalde Huyudur Bu Arkadaşların Ne Emoji Gelirse Sorararlar Neden Attın Diye Çok Takma Forumu Gül Geç Bazıları Bilerek Atıyor O Emojileri Mesela Takma O Yüzden

Problem Yok Hocam Ama Sana Tavsiye Forumda Yenisin Herhalde Huyudur Bu Arkadaşların Ne Emoji Gelirse Sorararlar Neden Attın Diye Çok Takma Forumu Gül Geç Bazıları Bilerek Atıyor O Emojileri Mesela Takma O Yüzden
Tekrardan kusura bakma kardeşim zaten geçen hafta Technopat'tayken aynısını yapıyorlardı sinirlendim çattım bir tanesine kavga ettik adamlar 4 yıl ban attı sinirlendim çıktım buraya geldim onun için aklıma o geldi sinirlendim çattım sana özür dilerim :(

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz
Tekrardan kusura bakma kardeşim zaten geçen hafta Technopat'tayken aynısını yapıyorlardı sinirlendim çattım bir tanesine kavga ettik adamlar 4 yıl ban attı sinirlendim çıktım buraya geldim onun için aklıma o geldi sinirlendim çattım sana özür dilerim :(
Problem Yok Kanka Fikirler Uyuşmayabilir Ama Tartışmaya Gerek Yok Ben Karşıt Görüş Herkese Atıyor Ve Technopat'da Kötü Forum Uzak Dur Boşver

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Cengiz

Starlex

80+ Silver

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet Yılmaz
Uln ne zavallı bir millet oldunuz adamlar milletin ne paylaştığını karışıp egemenliği ihlal ediyorlar devletimiz gayet yerinde bir adım atmış.
Ülkede hak edeni değil de torpille birileri meslek sahibi yapılırsa elin uygulamasına böyle muhtaç oluruz! Türkiye deki eğitim sistemiyle böyle bir uygulama yapabilecek kapasitede kimse yok

KAANT10X

80+ Bronze
Ülkede hak edeni değil de torpille birileri meslek sahibi yapılırsa elin uygulamasına böyle muhtaç oluruz! Türkiye deki eğitim sistemiyle böyle bir uygulama yapabilecek kapasitede kimse yok
Yani doğru yorum bu erişim engeli neden geldi diye tartışmaktan çok pkk ve uzantılarının paylaşımlarına bir müeyyide uygulamayan Instagram neden bunlara engel getirir?
Hamas terör örgütü ise(bence değildir) pkk terör örgütü değil midir?
Tamamen iki yüzlü bir uygulama. Devlette buna uygun olarak tepkisini koymuş. Bize de yerli ve milli uygulamalar geliştirmek düşer ki bu millet Avrupa,ABD yalayıcı olduğu için o da zor.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,657
İsim
marilyn
Yani doğru yorum bu erişim engeli neden geldi diye tartışmaktan çok pkk ve uzantılarının paylaşımlarına bir müeyyide uygulamayan Instagram neden bunlara engel getirir?
Hamas terör örgütü ise(bence değildir) pkk terör örgütü değil midir?
Tamamen iki yüzlü bir uygulama. Devlette buna uygun olarak tepkisini koymuş. Bize de yerli ve milli uygulamalar geliştirmek düşer ki bu millet Avrupa,ABD yalayıcı olduğu için o da zor.
Yerli milli instagram (açılırken cami ve türk bayrağı çıkıyor arka planda ezan sesi var)

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,036
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç