Neler Yeni

İnstagram keşfetinizde son zamanlarda gariplik var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
bu konu biraz saçma olucak ama cidden artık suyu çıktı. instagram da neredeyse hep reels izliyorum, zaten hepimizin girme amacı reels izlemek. ama instagram algoritması son 1 aydır saçmalaya başladı. beğenmesemde, takip etmesemde keşfette sürekli neredeyse +18 içerikli, sürekli kadınlığını kullanan, gögüs dekoltelerini gözümüze sokan, her türlü kadınlık özelliklerini kullanan, gögü
slerinin %90 güzeken kadınlar çıkıyor. instagram hesabımda ne böyle kadınları takip ediyorum ne de beğeniyorum. özellikle böyle videolar çıkınca ilgilenmiyorum seçeneğine basıyorum. instagram da son beğendiğim 100 videoya baksak, hepsi ya komik videolar, meme (mim) videolar, formula 1 ya da futbol hakkındaki komik videolar. özellikle bunlar karşıma çıksın diye ilgileniyorum seçeneğine tıklıyorum. instagram dalga geçer gibi yine 10 posttan 2-3 tanesini bu kadınlardan yapıyor. ilgilenmiyorum dedikçe daha da gözüme sokuyor. 2 ay öncesine kadar ne beğenirsem o karşıma çıkarken şimdi beğenmedim içerikler izlemek zorunda kalıyorum. arkadaşım sıfır bir hesap kurup hiç kimseyi takip etmeden beğenmeden reels kısmına girdi. girmez olaydık, hiç bir şey beğenmedimiz halde ilk 10 videonun hepsi +18 tarzı bizzat gögüsleri gözüken kadınlar, ofansif şakalar yapan ablalar. bu sorunu bir tek biz mi yaşıyoruz anlamadım. aranızda böyle keşfeti aptallaşan var mı merak ediyorum?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,559
İsim
Selim
bu konu biraz saçma olucak ama cidden artık suyu çıktı. instagram da neredeyse hep reels izliyorum, zaten hepimizin girme amacı reels izlemek. ama instagram algoritması son 1 aydır saçmalaya başladı. beğenmesemde, takip etmesemde keşfette sürekli neredeyse +18 içerikli, sürekli kadınlığını kullanan, gögüs dekoltelerini gözümüze sokan, her türlü kadınlık özelliklerini kullanan, gögü
slerinin %90 güzeken kadınlar çıkıyor. instagram hesabımda ne böyle kadınları takip ediyorum ne de beğeniyorum. özellikle böyle videolar çıkınca ilgilenmiyorum seçeneğine basıyorum. instagram da son beğendiğim 100 videoya baksak, hepsi ya komik videolar, meme (mim) videolar, formula 1 ya da futbol hakkındaki komik videolar. özellikle bunlar karşıma çıksın diye ilgileniyorum seçeneğine tıklıyorum. instagram dalga geçer gibi yine 10 posttan 2-3 tanesini bu kadınlardan yapıyor. ilgilenmiyorum dedikçe daha da gözüme sokuyor. 2 ay öncesine kadar ne beğenirsem o karşıma çıkarken şimdi beğenmedim içerikler izlemek zorunda kalıyorum. arkadaşım sıfır bir hesap kurup hiç kimseyi takip etmeden beğenmeden reels kısmına girdi. girmez olaydık, hiç bir şey beğenmedimiz halde ilk 10 videonun hepsi +18 tarzı bizzat gögüsleri gözüken kadınlar, ofansif şakalar yapan ablalar. bu sorunu bir tek biz mi yaşıyoruz anlamadım. aranızda böyle keşfeti aptallaşan var mı merak ediyorum?
Ne izlersen ne konuşursan hatta Google de aramalarin bile reelsleri etkiler 👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne izlersen ne konuşursan hatta Google de aramalarin bile reelsleri etkiler 👍
ağam konuda o işte yemin ederim ne böyle kadınları takip ediyorum ne de böyle insanların videolarını beğeniyorum bizzat ilgilenmiyorum kısmına basıyorum. beğendiğim videoalrı atsam sadece formula 1, futbol, ofansşf dark mizah bu içerikleri beğeniyorum yeminle ama inadına bunlar çıkıyor. zaten google da bunları aratacak kadar mal değilim. google da neden büyük gögüslü kadın aratayım

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,559
İsim
Selim
ağam konuda o işte yemin ederim ne böyle kadınları takip ediyorum ne de böyle insanların videolarını beğeniyorum bizzat ilgilenmiyorum kısmına basıyorum. beğendiğim videoalrı atsam sadece formula 1, futbol, ofansşf dark mizah bu içerikleri beğeniyorum yeminle ama inadına bunlar çıkıyor. zaten google da bunları aratacak kadar mal değilim. google da neden büyük gögüslü kadın aratayım
Ortamda sesli konuşma da olursa belki algoritma onu da algılar çünkü Google algılıyor direk insta da reklamlarda algılıyor belki kullandığım oturum masaüstünde açıldı ve başka biri arama yapmıştır

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati
Evet instagram keşfette bir problem var , o postların üstüne gelip 3 noktaya basıp ilgilenmiyorum tıklarsanız daha az gözükür o tarz şeyler

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Youtube Short falan da dahil böyle platformlarda önüne ilk defa sevmediğin bir şey çıkınca hemen geçsen veya ilgilenmiyorum desen bile ondan önüne onlarca yığıyor. Amaç ne bilmiyorum saçma bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet instagram keşfette bir problem var , o postların üstüne gelip 3 noktaya basıp ilgilenmiyorum tıklarsanız daha az gözükür o tarz şeyler
knk diyorum ya ilgilenmiyorum desen bile sanki hiç basmıyormuşsun gibi davranıyor insta 10 dk içinde yine 3-4 defa bu kadınlardan çıkıyor tek gösterdikleri şeyleri göğüsleri

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Son 50 yılı ele aldığımızda tek bir varlık harici her şey gelişti. Gelişmeyen varlık ise insanlık.. Hatta gün geçtikçe daha da kötü bir hâl alıyor..

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Çınar Şahin
meme (mim)
patladım

neyse btw bendede aynı sorun var sürekli arkadaşın dediği gibi içerikler çıkıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,508
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom