Neler Yeni

İnstagram sayfam için Yardım lütfen bakarmısınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yasin Saraç
Herkese Merhaba Arkadaşlar

Bundan yaklaşık olarak 7 ay önce başladığım daha doğrusu kurduğum instagram sayfam için sizlerden bilgi almak ve yardımcı olmanızı istiyorum.
-Sayfayı ilk önce kurarken çok düşündüm ne yapabilirm, yeteneklerim neler, kuracağım sayfada nasıl başarılı bir şekilde ilerletebilirim.
tabii ki önceliğim para kazanmak değildi. Fakat artık para kazanma açıldı ve günümüzde hemen herkes sosyal medya mecralarından nasıl para kazanırım gibi bir takım araştırmalar yapmıyor değil.
Bende artık kendi kendime dedim ki neden bu işi yapmayayım ? Engel olabilecek hiç bir şey yok.
Neyse Arkadaşlar benim sayfamın içeriği şu günümüzde çıkan müzikleri "başta" trend olmak üzere post olarak paylaşıyorum. Hikayede ise sadece yabancı müziklere yer veriyorum.
Müziği paylaşırken sözleriyle beraber eğer müzikte video var ise onuda yapıyorum. After effects üzerinden audio spectrum ekliyorum. Yani sade şekilde değil görsel güzelliğide yer veriyorum.
Forum'un kurallarını bilmiyorum. Arkadaş tavsiyesi ile girdim destek alabılrısın dedi.
Sayfanın link'ini o yüzden eklemedim. İsterseniz özelden gönderirim. Bir bakın aklımda çok şey var fakat gündüzleride iş olduğu için yavaş ılerliyor.
Demem o ki arkadaşlar ben bu sayfadan para kazanımıyım. takipçi olarak küçük fakat nasıl kazanabilirim.
1.sırada Reklam var ondan eminim.
2. ?
3. ?
4...
5...

Şimdiden Teşekkür Ederim Yardımlarınız için.
Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

louis bloom

80+ Silver
Merhaba 9eyik sayfasının sahibiyim. Reklam harici büyüyebilmen veyahut daha geniş kitlelere ulaşabilmen imkansız. Reklam vb. ihtiyacın olursa
9eyik Link bana DM atabilirsin. Sayfa DM'nden ulaşamazsan kişisel hesabım kaanwiped .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,610
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom