Neler Yeni

IOS instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu

Aborjin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih emre
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var cidden girmediğim site kalmadı denemediğim yol kalmadı ama belki bir bilen olur diye buraya konu açayım dedim . sorunum şu ki telefonum ıphone 6s insagrama girmeye çalışıyorum ve her yolu denediğimde ``üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu`` hatası alıyorum uygulama güncel telefon güncel ama ne yaptıysam olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

ventioNN

80+ Platinum
Dostum 1 ay önce aynı sorunu yaşamıştım,denemediğim yol kalmamıştı.
MAC ban yemişsin.Bu yüzden format tek çözüm.
Klon uyg.'da var ama önermem.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var cidden girmediğim site kalmadı denemediğim yol kalmadı ama belki bir bilen olur diye buraya konu açayım dedim . sorunum şu ki telefonum ıphone 6s insagrama girmeye çalışıyorum ve her yolu denediğimde ``üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu`` hatası alıyorum uygulama güncel telefon güncel ama ne yaptıysam olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.
Format at reis 7 plus telefonumda olmuştu malesef format atarak duzelltim

Aborjin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkürler beyler birde format nasıl atılır hiçbir fikrim yok acaba nasıl yapılıyor format olayı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf şenleten
aynı sorun bende suan var ne pc ne tel ne farklı platform nede vpn ile giremiyorum çözen varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı sorun bende suan var ne pc ne tel ne farklı platform nede vpn ile giremiyorum çözen varmı
format atmalık bir durum yok yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,258
Üyeler
157,049
Son üye
Düttürü
Top Bottom