Neler Yeni

İnstangramdan banlandım (:D)

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
PoopKiller
İlgilendiği Kategoriler
Tahri, Fortnite Battle Pass, Beleş Oyun, Ucuz Eşyalar, Komik Bıyıklı Ressamlar.
Steam
zenciarap31_az (valla anlamını bilmiyordum vehalenbilmiyom
Discord
endermal10
İnstangram banımı nasıl açabilirim (kesinlikle topluluk kurallarını ilhal etmedim)

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
PoopKiller
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Discord
endermal10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reise dm at bi tur daha kapansın olmaz böyle şey
reis Allah razı olsun reisden açız dedik bize istangramla robloxu kapattı daha nasıl yardım etsin adam ölene kadar oyumu ona vercemde ben nasıl açcam hesabı geri

ozan2327

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
ozan başaran
banlar genelde 1 ay sürüyor beklemem dersen proxy ile girmeyi dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
PoopKiller
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Discord
endermal10
banlar genelde 1 ay sürüyor beklemem dersen proxy ile girmeyi dene
topluluk kurallarını ihlal, spam gönderimi, yanıltıcı bilgi paylaşımı, nefret söylemi, cinsel içerik paylaşımı, şiddet içeren içerik, telif hakkı ihlali, sahte hesap oluşturma, kullanıcıları rahatsız etme, dolandırıcılık faaliyetleri, yasa dışı içerik paylaşımı, çıplaklık veya cinsel objeler, kötü niyetli bağlantılar paylaşma, aldatıcı veya yanıltıcı reklamlar. kullanıcıların güvenliğini tehdit eden veya rahatsız eden içerikler paylaşmak, sürekli spam mesajları göndermek veya takipçi kazanmak için rahatsız edici davranışlar sergilemek, yanıltıcı bilgi ve sahte haberler paylaşmak, nefret söylemi içeren veya insanları aşağılayan içerikler yayınlamak, cinsel içerik veya müstehcen fotoğraflar paylaşmak, şiddet içeren veya tehditkar içerikler yayınlamak, telif hakkı ihlali yapan materyaller paylaşmak, sahte veya taklit hesaplar oluşturmak, kullanıcıları taciz eden, rahatsız eden veya zorbalık yapan davranışlar sergilemek, dolandırıcılık veya yasadışı faaliyetler içeren içerikler paylaşmak, çıplaklık veya cinsel objeleri içeren fotoğraflar yayınlamak, kötü niyetli bağlantılar veya virüsler içeren içerikler paylaşmak, yanıltıcı veya aldatıcı reklamlar ile insanları kandırmaya çalışmak, cinsel objeler veya müstehcen içerikler paylaşmak,ırkçılık,kırıcı,intihara teşebbüs,can alma'dan dolyı yedim daha fazla sürmez dimi?

Qmarika

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Efe Doğmuş
topluluk kurallarını ihlal, spam gönderimi, yanıltıcı bilgi paylaşımı, nefret söylemi, cinsel içerik paylaşımı, şiddet içeren içerik, telif hakkı ihlali, sahte hesap oluşturma, kullanıcıları rahatsız etme, dolandırıcılık faaliyetleri, yasa dışı içerik paylaşımı, çıplaklık veya cinsel objeler, kötü niyetli bağlantılar paylaşma, aldatıcı veya yanıltıcı reklamlar. kullanıcıların güvenliğini tehdit eden veya rahatsız eden içerikler paylaşmak, sürekli spam mesajları göndermek veya takipçi kazanmak için rahatsız edici davranışlar sergilemek, yanıltıcı bilgi ve sahte haberler paylaşmak, nefret söylemi içeren veya insanları aşağılayan içerikler yayınlamak, cinsel içerik veya müstehcen fotoğraflar paylaşmak, şiddet içeren veya tehditkar içerikler yayınlamak, telif hakkı ihlali yapan materyaller paylaşmak, sahte veya taklit hesaplar oluşturmak, kullanıcıları taciz eden, rahatsız eden veya zorbalık yapan davranışlar sergilemek, dolandırıcılık veya yasadışı faaliyetler içeren içerikler paylaşmak, çıplaklık veya cinsel objeleri içeren fotoğraflar yayınlamak, kötü niyetli bağlantılar veya virüsler içeren içerikler paylaşmak, yanıltıcı veya aldatıcı reklamlar ile insanları kandırmaya çalışmak, cinsel objeler veya müstehcen içerikler paylaşmak,ırkçılık,kırıcı,intihara teşebbüs,can alma'dan dolyı yedim daha fazla sürmez dimi?
tamam komiksin şimdi sütünü iç yat.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
PoopKiller
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Discord
endermal10

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,135
İsim
Mert Metshi
benimki de kpaandi acmanin bi yolu yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
PoopKiller
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Discord
endermal10
Top Bottom