Neler Yeni

Technopat Sosyal'den 1 ay banlandım, ne yapmalıyım?

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
haiko haikoloji
var
yıllardır kullandığım forum bağımsız olması gerekirlen bazı forumlardan banlanan insanlar burayı moderasyon sanıyor ve bu forumumuza uygun bir şey değil.
Sorunlar yaşandığı yerdedir buraya taşınmaz.
Forum arası asla böyle yapılmaz sadece burası için değil .
ben de banlandım ama burada konu açmam bir şey değiştirmezdi sadece orayı buraya taşımaya çalışacaktım ve bu gereksiz , yanlış bir hareket.
Forum kurallarında yazmak zorunda değil bu.
Ve her forumun kuralları farklıdır o forumu kullanıyorsanız uymak zorundasınız uymak istemiyorsanız kullanmazsınız gelip burada yazmazsınız veya gidip profilde yazarsınız ama konu açılmaz çünkü saçma
O zaman herkes Ios'da, Windows'da, AMD'de, Intel'de, IBM'de, Linux'da, NVidia'da, Hürriyet Gazetesi'nde, gündem ve ünlülerin yaşantısı hakkında, tv programlarında, onda bunda şunda tüm yaşadıklarını kendi platformlarına iletsinler öyle mi?
En can sıkıcı unsur da şu; bunu forum moderatör ekiplerinden değil de; sizler gibi kemikleri henüz gelişim gösteren; hayata gözlerini yeni açan ergen tayfalarından öğretilmeye çalışma çabaları oluyor biliyor musun? Eskiden buralarda sizler gibi yeni yetme kuşaklar yoklardı. İnanır mısın? Hayat ne de güzeldi...
*** Her mevzuyu nette araştırmalar yaparak biz eski forumculardan öğrenip de bize satmaya kalkışmanız da ayrı bir muamma zaten..

Starlex

80+ Silver
O zaman herkes Ios'da, Windows'da, AMD'de, Intel'de, IBM'de, Linux'da, NVidia'da, Hürriyet Gazetesi'nde, gündem ve ünlülerin yaşantısı hakkında, tv programlarında, onda bunda şunda tüm yaşadıklarını kendi platformlarına iletsinler öyle mi?
En can sıkıcı unsur da şu; bunu forum moderatör ekiplerinden değil de; sizler gibi kemikleri henüz gelişim gösteren; hayata gözlerini yeni açan ergen tayfalarından öğrenmemiz oluyor biliyor musun? Eskiden buralarda sizler gibi yeni yetme kuşaklar yoklardı. İnanır mısın? Hayat ne de güzeldi...
*** Her mevzuyu nette araştırmalar yaparak biz eski forumculardan öğrenip de bize satmaya kalkışmanız da ayrı bir muamma zaten..
14 yaşına gelememiş çocuk burada eskilik ayakları yapıyo hadi baham gebeş kablumbağ köyüne dön tejnopatmıdır neresidir hadi yallah yaş ve iq seviyesini düşürme
Mesaj otomatik birleştirildi:

En can sıkıcı unsur da şu; bunu forum moderatör ekiplerinden değil de; sizler gibi kemikleri henüz gelişim gösteren; hayata gözlerini yeni açan ergen tayfalarından öğretilmeye çalışma çabaları oluyor biliyor musun? Eskiden buralarda sizler gibi yeni yetme kuşaklar yoklardı. İnanır mısın? Hayat ne de güzeldi...
Saydığın şeylerin ne gibi bi platformu olabilirki yaş ortalamanı önceki cevapların ve bu yazındanda görebiliyoruz

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
haiko haikoloji
14 yaşına gelememiş çocuk burada eskilik ayakları yapıyo hadi baham gebeş kablumbağ köyüne dön tejnopatmıdır neresidir hadi yallah yaş ve iq seviyesini düşürme

Saydiğın seylerin ne gibi bi platformu olabilirki yaş ortalamanı önceki cevapların ve bu yazındanda görebiliyoruz
Yaşımı ve kendimi görürsen pipin yerinden düşer endoplazmik garip user seni...

Saydığın şeylerin ne gibi bi platformu olabilirki yaş ortalamanı önceki cevapların ve bu yazındanda görebiliyoruz
He he...canlıya ve de cansıza yaşama gücü nakşeden sendin değil mi? Platform da neymiş :p @Starlex zaten aşmış böyle yerleri ve şeyleri yav!..

Son düzenleme:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
burası teknoloji forumudur ve sosyalleşme platformudur.
Buranın amacı sosyalleşmek ve ana konu haberlerini öğrenmek yan haberleri de öğrenebilirsiniz ancak sorunlar burada çözülmüyor.
Bunu anlatamıyoruz halen.
Burada istediği kadar yazabilir ama bir şey çözülmeyecek zaman kaybından öte değil hem konu kaplıyor hem de o şahıs sadece kendini haklı çıkartmaya ve tatmin etmeye çalışmak içni yazıyor.
Ama bunları yazmam bir şey değiştirmeyecek o yüzden istediğiniz kadar yazın ve haklı görün çok umrumda değil çünkü bariz saçma bir şeyi savunuyorsunuz evet arkadaşa biraz agresif yazdım bundan dolayı özür dilerim ama bu konuda haklıyım.
ve ben eski forumcu fenan değilim sadece bu forumun ilk forumcularındanım ki bu gene bir şey değiştirmeyecek bu konuda olan haklılığım hakkında.
Siz savunmaya devam edin ben daha cevap yazmayacağım daha uzar siz de mantıklı bir şekilde girmek yerine daha da agresifleşiyorsunuz.
Ergen demişsiniz ancak yazınız ergenliğe bile giremeyen bir çocuğa bile yakışmaz iyi akşamlar diliyorum içimden gelmese bile iyi forumlar

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Technopat tan banlananlar forumu oldu burası

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
haiko haikoloji
burası teknoloji forumudur ve sosyalleşme platformudur.
Buranın amacı sosyalleşmek ve ana konu haberlerini öğrenmek yan haberleri de öğrenebilirsiniz ancak sorunlar burada çözülmüyor.
Bunu anlatamıyoruz halen.
Burada istediği kadar yazabilir ama bir şey çözülmeyecek zaman kaybından öte değil hem konu kaplıyor hem de o şahıs sadece kendini haklı çıkartmaya ve tatmin etmeye çalışmak içni yazıyor.
Ama bunları yazmam bir şey değiştirmeyecek o yüzden istediğiniz kadar yazın ve haklı görün çok umrumda değil çünkü bariz saçma bir şeyi savunuyorsunuz evet arkadaşa biraz agresif yazdım bundan dolayı özür dilerim ama bu konuda haklıyım.
ve ben eski forumcu fenan değilim sadece bu forumun ilk forumcularındanım ki bu gene bir şey değiştirmeyecek bu konuda olan haklılığım hakkında.
Siz savunmaya devam edin ben daha cevap yazmayacağım daha uzar siz de mantıklı bir şekilde girmek yerine daha da agresifleşiyorsunuz.
Ergen demişsiniz ancak yazınız ergenliğe bile giremeyen bir çocuğa bile yakışmaz iyi akşamlar diliyorum içimden gelmese bile iyi forumlar
Konuyu açan @internet arkadaştan özür dilediğiniz için ben de size teşekkür ederim. İstediğim buydu. İyi akşamlar.

Hanaz

80+ Silver
"Bana anlat derdini bana bana! Gebeş kaplumbağa!.."
Burası Teknopat mağdurlar vakfı! Var mı diyeceğin!..Hele sen bene anlat derdini! Var mı ki!..

Konuşma len gebeş gebeş!..

Ula oğlum! Madem bu konu işinize gelmiyor; ne diye yazıyorsunuz aşağıdan yukarıdan ceza yemeden yumuşak yumuşak. Gebeş misiniz nesiniz
Sen nerenin akımısın nesin sen türbemi

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,875
İsim
Hacı
Bundan 6, 7 sene önce üye olduğum gün perma ban yedin ben o forumdan çok takılma, Girmezsin olur biter 🤣

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,999
Üyeler
154,688
Son üye
yusufaktas
Top Bottom