Neler Yeni

İntel anakartlarda kod 10 hatası (yardım)

Msarda23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda Çalışkanlar
Düzeltir hangi i5 filan sadece driver sorunu yüzünden anakart neden değişiyorsun ??????????????
bilmiyorum anakart değiştirmeme gerek varmı driver çünkü canımdan bezdim artık kardeşim anla benide 1 2 gündür bunla tam gün uğraşıyorum ve çözüm alamıyorum sıkıldım artık

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
bilmiyorum anakart değiştirmeme gerek varmı driver çünkü canımdan bezdim artık kardeşim anla benide 1 2 gündür bunla tam gün uğraşıyorum ve çözüm alamıyorum sıkıldım artık
Anlayan biri değilsen gayet normal bilgisayarcıya götür iki dakkada yükler driver.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,071
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Peki sağol ama bilgisayarcı bunu düzeltir değilmi sonra elimde patlamasın her şey birde bana intel core i5 işlemci uyumlu anakart önerirmisin ram tipi ddr3 olacak 1333mhz rami destekleyebilecek şekilde
Eski donanımlar hakkında pek bilgim yok, yeni konu açabilirsin.

Msarda23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda Çalışkanlar
Düzeltir hangi i5 filan sadece driver sorunu yüzünden anakart neden değişiyorsun ??????????????
ekran kartım eski ama eğer değişilmiyecek bişeyse değişmem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ana kartım prd

Anlayan biri değilsen gayet normal bilgisayarcıya götür iki dakkada yükler driver.
Pek bilgim yok değil anakartım eski anakartımı değiştirmeyi zaten düşünüyorum kendi driverlarını kendi sitesinde bile bulamıyorum

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8

Ana kartım prd

Pek bilgim yok değil anakartım eski anakartımı değiştirmeyi zaten düşünüyorum kendi driverlarını kendi sitesinde bile bulamıyorum
Anakart değişmeyin bende bilgisayarcıya götürün sistem yatırım yapılcak bir sistem değil.

Msarda23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda Çalışkanlar
Anakart değişmeyin bende bilgisayarcıya götürün sistem yatırım yapılcak bir sistem değil.
Tamam sağol :)

Birde bir şey soracağım formatla düzelirmi format atsam windows 7 atıcam birde atarsam windows 7 ne atayım professional vs

Son düzenleme:

Msarda23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda Çalışkanlar
GENÇLER SORUN ÇÖZÜLDÜ SORUNU YAŞAYANLARA ŞÖYLE SÖYLEYEYİM EĞERKİ HER ÇÖZÜMÜ DENEYİP HALA SARI ÜNLEM SORUNU DEVAM EDİYORSA GİDİP BİR TANE ETHERNET LAN AĞ KARTI ALIN BEN ALDIM 50TL TUTTU ONU EKRAN KARTININ ARKASINDAKİ YERE TAKIN VE İNTERNETE GİRİN

Top Bottom