Neler Yeni

Intel i5 12400F MSI RX 6750 XT 15999 TL alınır mı ?

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
Sadece Vatan veya Mediamarkt üzerinden alabildiğim için soruyorum sizce nasıl sistem fiyatına göre eski vatan fiyatlarına göre alınır mı ? Eğer nakit alınsaydı bu sistem parasına daha iyisi alınır mıydı ?
Sistem link: https://www.vatanbilgisayar.com/int...g-msi-h610m-e-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html
Mesaj otomatik birleştirildi:

Upgrade önerilerinizi de bekliyorum.
500GB m2 ssd yetiyorsa, +106,49TL fark ile 970 EVO plus ssd ekle, ayrıca kule tipi soğutucu takabilirsin ( yetmesine yeter stock soğutucu fakat sesli çalışabilir.)

Sadece Vatan veya Mediamarkt üzerinden alabildiğim için soruyorum sizce nasıl sistem fiyatına göre eski vatan fiyatlarına göre alınır mı ? Eğer nakit alınsaydı bu sistem parasına daha iyisi alınır mıydı ?
Sistem link: https://www.vatanbilgisayar.com/int...g-msi-h610m-e-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html

Upgrade önerilerinizi de bekliyorum.
bütçeyi kaça kadar zorlayabilirsen, bu link üzerindeki sistemden öneri yapabilirim.

Huxly

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

AeaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Eren Azimet
Bu sistem benimde çok hoşuma gitti ama sepete ekleyemiyorum sadece vatanın gerçek şubesindemi var acaba yani internetten değilde sadece kendi şubesindenmi alabiliyoruz cevaplarsanız çok sevinirim

Huxly

80+
Bu sistem benimde çok hoşuma gitti ama sepete ekleyemiyorum sadece vatanın gerçek şubesindemi var acaba yani internetten değilde sadece kendi şubesindenmi alabiliyoruz cevaplarsanız çok sevinirim
aynen hocam bildiğim kadarı ile sadece şubelerden.

• Beğen
Reaksiyonlar: AeaN

AeaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Eren Azimet
aynen hocam bildiğim kadarı ile sadece şubelerden.
Kral birde ben biraz upgradeledim anakartı b660 yaptım sistemde h610 m e imiş Rami gskill 16 yaptım SSD yi crucial 1 TB yaptım fiyat 17700 civarlarında oldu başka ne önerirsin?

Huxly

80+
Kral birde ben biraz upgradeledim anakartı b660 yaptım sistemde h610 m e imiş Rami gskill 16 yaptım SSD yi crucial 1 TB yaptım fiyat 17700 civarlarında oldu başka ne önerirsin?
Ben kasayı da yükseltmeyi planlıyorum hocam ama hangisi karar veremedim.

Berk1779

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berk Arda
Kasayi thermaltake yapabilirsin. Stoktaki magazalar kismina basinca ben de bir yer acilmiyor hangi magazalarda stok oldugunu nasil gorebilirim?
Ben kasayı da yükseltmeyi planlıyorum hocam ama hangisi karar veremedim.

Huxly

80+
Bende de açılmıyor hocam bugün direkt mağzaya gideceğim. Durum hakkında bilgilendirme yaparım.

Kasayi thermaltake yapabilirsin. Stoktaki magazalar kismina basinca ben de bir yer acilmiyor hangi magazalarda stok oldugunu nasil gorebilirim?
Hangi modeli önerirsiniz hocam ? s200 mü h570 mi ?

Berk1779

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berk Arda
Bende de açılmıyor hocam bugün direkt mağzaya gideceğim. Durum hakkında bilgilendirme yaparım.

Hangi modeli önerirsiniz hocam ? s200 mü h570 mi ?
s200 bence yeterli 650w rahat besler ve kasa da iyi. Haber bekliyorum hocam stok konusunda

Bende de açılmıyor varmı çözümü
Sanirim yok magazaya gidip sormak lazim

Huxly

80+
s200 bence yeterli 650w rahat besler ve kasa da iyi. Haber bekliyorum hocam stok konusunda

Sanirim yok magazaya gidip sormak lazim
Zaten mağza özel hocam. Yarına sarktı benim planlar umarım bizden önce giden biri bilgilendirme yapar.

Top Bottom