Neler Yeni

Öneri İntel sorunlarından sonra i7-13650hx işlemcili siparişi iptal ettim.

Cihat.A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cihat
Asus rog strix g16 i7-13650hx işlemcili laptop siparişinde bulundukdan sonra youtubedaki laptoplardada sorun olabilir videosundan sonra yorumlarada bakarak korkup siparişi iptal ettim.
Amd işlemcili cihazlara bakarken 8 bin tl daha pahallıya yine asus rog strix g17 ryzen9 7845hx işlemcili laptopu gördüm ama almakta kararsızım , yorumlar iyi gibi gözüküyor sizce ne yapmalıyım ürünlerin linklerini bırakıyorum

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,276
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Asus önermem, mühendislik hatası rezil pc ler.

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Mehmet emre börekçi

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,276
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Bilmediğimden soruyorum neden öyle dediniz spesifik olarak nasıl hataları var?
Fiyattan düşebilmek adına, adaptörden kısıyor. Cihaz güce ihtiyaç duyduğunda (oyun vs) batarya tüketmeye başlıyor. 4-5 saat oyundan sonra pil çok fazla azaldığı için kasmalar başlıyor.
Kullandıkları bobinler dandik, coil whine yapıyor, ekranda ışık sızmaları çok fazla.

Pil sürekli dolup boşaldığı için ömründen yiyor. 2 sene içinde elinizde bi işe yaramayan bir batarya olacak. Değişim ücreti 15k

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,192
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Fiyattan düşebilmek adına, adaptörden kısıyor. Cihaz güce ihtiyaç duyduğunda (oyun vs) batarya tüketmeye başlıyor. 4-5 saat oyundan sonra pil çok fazla azaldığı için kasmalar başlıyor.
Kullandıkları bobinler dandik, coil whine yapıyor, ekranda ışık sızmaları çok fazla.

Pil sürekli dolup boşaldığı için ömründen yiyor. 2 sene içinde elinizde bi işe yaramayan bir batarya olacak. Değişim ücreti 15k
Satışta fiyattan düşmeyip 4060' ı wuxga ekranla süsleyerek (2k bile değil) 50k+ dan satıyor bir de.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,276
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Satışta fiyattan düşmeyip 4060' ı wuxga ekranla süsleyerek (2k bile değil) 50k+ dan satıyor bir de.
Onu yapanlar aslında distirbütörün kendisi. O pc ler dışarıda 600-650 dolardan bulunuyor indirimde.

Cihat.A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cihat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus önermem, mühendislik hatası rezil pc ler.
Laptop için senin önerdiğin marka nedir? Benim aslında yıllardır aklımda monster vardı ama özellikle panel ve işçilik şikayetlerinin yoğunluğunu gördüm ve çevremdende benzer şikayetler duydum ve asus daha okey gibi geldi , her marka için ayrı araştırma yapamadım tabi sen hangisini öneriyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde ryzen işlemcili olan bilgisayarın youtubedaki incelemelerinde 10 ay önce windowslu halinin 75 bin tl olduğunu öğrendim şu anki 59 bin o sebeplede fiyatı uygun gelmişti bana

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,276
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Laptop için senin önerdiğin marka nedir? Benim aslında yıllardır aklımda monster vardı ama özellikle panel ve işçilik şikayetlerinin yoğunluğunu gördüm ve çevremdende benzer şikayetler duydum ve asus daha okey gibi geldi , her marka için ayrı araştırma yapamadım tabi sen hangisini öneriyorsun
Alacaksan f/p HP alacaksın. En azından adamlar düzgün seviye hizmet sunuyor, yada en iyi malzeme kalitesini lenovo dan alacaksın. Orda da biraz fiyatlar pahalı olabilir.

Cihat.A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cihat
Cevaplar için teşekkürler ilk müsait zamanımda gönderdiklerinizi incelicem

Top Bottom