Neler Yeni

İntel ve AM5 İşlemci Braketi

KingDeViL

80+ Bronze
ben aldım hocam ısıyı indiriyor anakart zarar vereceğini de düşünmüyorum amd lga1718 sökülmüyor çünkü, üzerine oturtmalı
gelince buraya fotoğraf atarım
şuan kule tipi var max 68 görüyor
Alıntıyı görüntüle
Anakarta temas etmiyor ki zarar versin. Kullanınca veya gelince atarsın buraya bakarız.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
SEFA KAYA

KingDeViL

80+ Bronze
Geçen ay JEYI AM5 braket satın aldım, 1 hafta önce teslim edildi tarafıma, dün kurulum aşamasında vida takımının kutuya koyulmadigini fark ettim, benim gibi birkaç kişiye de o şekilde teslim edilmiş, anakart vidası ile kurulumu yaptım.
Bende vida çıkmış. Bu arada o birkaç kişi kim ? Hiç alanı, aldıktan sonra yorum yapanı görmedik. :D

1720965110864.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

olur hocam sadece kuletipini sokmeye eriniyorum :)
Bende üşendiğim için ve macun olmadığı için daha braket takmaya fırsatım olmadı. Birde 360lık sıvı sogutucu almayı düşünüyorum. Onu alırsam o sırada aradan çıkartırım diye bekliyorum.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
SEFA KAYA
Bende vida çıkmış.

Alıntıyı görüntüle

Bende üşendiğim için ve macun olmadığı için daha braket takmaya fırsatım olmadı. Birde 360lık sıvı sogutucu almayı düşünüyorum. Onu alırsam o sırada aradan çıkartırım diye bekliyorum.
bende tork anahtar ile braket var vida bende de çıkmadı sizde nasıl cıkmış :)
intel braketler de de vida çıkmadı

KingDeViL

80+ Bronze
bende tork anahtar ile braket var vida bende de çıkmadı sizde nasıl cıkmış :)
intel braketler de de vida çıkmadı
Ben bulup paylaşıyorum. Sayemde satış yapıyor. Benim pakette çıksın bir zahmet :D. Zaten ben onu sattım gitti. Alan kişi şanslı. Ama zaten anakarttan çıkan vidaları da kullanabiliyorsunuz.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
SEFA KAYA
Ben bulup paylaşıyorum. Sayemde satış yapıyor. Benim pakette çıksın bir zahmet :D. Zaten ben onu sattım gitti. Alan kişi şanslı. Ama zaten anakarttan çıkan vidaları da kullanabiliyorsunuz.
vida dert değil hocam, ürün eksik gelmesine şaşırdım.
alan kişi şanslı değil hocam pahalıya almış oldu
thermalright am5 100tl indirime düşmüştü almamıştım mesela gerek duymadım

KingDeViL

80+ Bronze
vida dert değil hocam, ürün eksik gelmesine şaşırdım.
alan kişi şanslı değil hocam pahalıya almış oldu
thermalright am5 100tl indirime düşmüştü almamıştım mesela gerek duymadım
Ona bakarsan Amd bükülmüyor. Bu brakete htiyaçı yok amd kullananların.

pppoe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Hasan
bu kaç derece düşürür gerçek deneyen varmı 1-2 derece ise gerek yok.deneyimleyen varmı gerçekten

ruaF1912

80+ Bronze
Bende vida çıkmış. Bu arada o birkaç kişi kim ? Hiç alanı, aldıktan sonra yorum yapanı görmedik. :D

Alıntıyı görüntüle

Hocam ali express üzerinden satın alan kullanıcıların yorumlarından baktım :), birkaç kişiye daha gitmemiş vida takımı, çok ihtiyaçta yok aslında ama olsa daha iyi olabilirmiş.

bu kaç derece düşürür gerçek deneyen varmı 1-2 derece ise gerek yok.deneyimleyen varmı gerçekten
7800x3d sistemimde boşta 48/50 arası gidip geliyordu default bracket ile, JEYI bracket ile boşta 45/46 arası gidip geliyor, AM5 için, daha doğrusu 7500F/7600/8400F gibi işlemciler için bence pekte gerek yok, Asıl bu tip FrameKit' ler intel işlemcilerde olmazsa olmaz.

Son düzenleme:

pppoe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Hasan
Hocam ali express üzerinden satın alan kullanıcıların yorumlarından baktım :), birkaç kişiye daha gitmemiş vida takımı, çok ihtiyaçta yok aslında ama olsa daha iyi olabilirmiş.

7800x3d sistemimde boşta 48/50 arası gidip geliyordu default bracket ile, JEYI bracket ile boşta 45/46 arası gidip geliyor, AM5 için, daha doğrusu 7500F/7600/8400F gibi işlemciler için bence pekte gerek yok, Asıl bu tip FrameKit' ler intel işlemcilerde olmazsa olmaz.
benimki boşda 57-70 arası :)

Top Bottom