Neler Yeni

Çözüldü✓ Intel Xeon E5 2678 v3 İşlemci Nasıl Sizce ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf ertaş
Arkadaşlar hepinize selam ben hafta sonu bilgisayar almaya gidicem ama aklıma takıldı çoğu kişi mc bile açmaz diyor çöp diyor kimisi ise varını yoğunu sat al diyor ben laptop ile takas yapıcam laptop özellikleri şöyle
Intel core i5 10.nesil 10200u 1.6ghz
8 GB ram
500 GB SSD
Mx330 2 GB ekran kartı
Böyle bir laptopu verim şu özellikler de PC ile takas yapıcam üstüne 1000 lira da para alıcam
Intel Xeon E5 2678 v3 2.50 GHz
24 GB ram
GTX 970 4g MSI gaming Ekran kartı
Gaming x99 tf ana kart
Monitör wiewsonic 165 Hz 1 MS
Bu alacağım PC de tabii ki de zamanla yükseltme yapacağım ama şuanlık bir şey yapamam maddi durumdan dolayı yükseltme yapamıycağım
Asıl konuya gelelim ben bu oyunda GTA online ETS 2 online zula asseto corsa gibi oyunlar oynıycağım
Bu PC gerçekten full ayarlarda oynatır mı kaç FPS verir
Şimdiden herkese cevapları ve fikirleri için teşşekür ederim iyi forumlar

Phanzox

80+ Silver
Ben olsam takas ederdim.Üstüne para bile alıyorsunuz çok iyi anlaşma bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf ertaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben olsam takas ederdim.Üstüne para bile alıyorsunuz çok iyi anlaşma bence.
Takas yapacağım ama sizce oyunlarda performansı nasıl olur onu öğrenmek istiyorum attan inip eşeğe mi binicem elekten inip atamı binicem ?

Phanzox

80+ Silver
Takas yapacağım ama sizce oyunlarda performansı nasıl olur onu öğrenmek istiyorum attan inip eşeğe mi binicem elekten inip atamı binicem ?
Zeon işlemcilerin performansından tam emin değilim ancak eşşekten inip motora bineceksiniz diye tahmin ediyorum.Ancak şu kesin sizin laptoptan daha performanslı olucak eğer sistemde sorun yoksa.Hatta sunucu falan açmayı düşünüyorsanız bu sistem çok iyi olur.

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Arkadaşlar hepinize selam ben hafta sonu bilgisayar almaya gidicem ama aklıma takıldı çoğu kişi mc bile açmaz diyor çöp diyor kimisi ise varını yoğunu sat al diyor ben laptop ile takas yapıcam laptop özellikleri şöyle
Intel core i5 10.nesil 10200u 1.6ghz
8 GB ram
500 GB SSD
Mx330 2 GB ekran kartı
Böyle bir laptopu verim şu özellikler de PC ile takas yapıcam üstüne 1000 lira da para alıcam
Intel Xeon E5 2678 v3 2.50 GHz
24 GB ram
GTX 970 4g MSI gaming Ekran kartı
Gaming x99 tf ana kart
Monitör wiewsonic 165 Hz 1 MS
Bu alacağım PC de tabii ki de zamanla yükseltme yapacağım ama şuanlık bir şey yapamam maddi durumdan dolayı yükseltme yapamıycağım
Asıl konuya gelelim ben bu oyunda GTA online ETS 2 online zula asseto corsa gibi oyunlar oynıycağım
Bu PC gerçekten full ayarlarda oynatır mı kaç FPS verir
Şimdiden herkese cevapları ve fikirleri için teşşekür ederim iyi forumlar
Hatırladığım kadarıyla o işlemcinin r5 2600 yada r5 3600 civari, bir performansı vardı.
Sistemin herhangi bir sorunu yoksa takas sizin açınızdan aşırı mantıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf ertaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşar bilgisayarı aldım en yakın zamanda deneyimlerimi sizinle paylaşacağım ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim

Top Bottom