Neler Yeni

internet geçiş altyapı sorgulama sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sefa
merhaba yeni bir internete geçiceğim türknete geçmeyi planlıyorum ama bir sorun var ben altyapımı kontrol ettiğimde 41 mbps download 12 mbps upload alacağımı görüyorum ama yan dairede oturan komşumuz 81 mbps download alıyor bu durumda ne yapmam gerekiyor? lütfen açıklar mısınız.

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
çetin pekdemir
merhaba yeni bir internete geçiceğim türknete geçmeyi planlıyorum ama bir sorun var ben altyapımı kontrol ettiğimde 41 mbps download 12 mbps upload alacağımı görüyorum ama yan dairede oturan komşumuz 81 mbps download alıyor bu durumda ne yapmam gerekiyor? lütfen açıklar mısınız.
benimde ilk başta altyapım 16 mbps gözüküyordu, türknete geçtim sonra benim hızların normalde yüksek hızlarımı yükseltin dedim sonra apartmanda sadece benim ve başka bir dairenin 84 mbps gözüküyor, öbür dairelerde hala 13-16 mbps arası altyapı var gözüküyor(3-4 sene geçti hala aynı). belki sizdede öyle yapınca düzelir.
Türknet altyapısı yok sizin, başka firmalara da bakın bence. bana göre Tüknet altyapısı yok ise geçmek gereksiz aynı hizmeti çok daha ucuza alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Top Bottom