Neler Yeni

İnternet hızım yüksek ama indirme hızım düşük

KToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kamil
16 mb internet tarifem var internette hız testi yaptığımda bu hızı alabiliyorum ama bir dosya indireceğim zaman 6 mb hızı geçmiyor (600kb/sn) bunun bir ayarı varmıdır acaba eskiden böyle bir sıkıntı yoktu 16 mb indirme hızı alabiliyordum (1600kb/sn). Şimdi İDM ile denedim normal denedim fark etmiyor indirme hızı 6 yı geçmiyor.

Ekler

• 1.jpg
    1.jpg
    39.9 KB · Hit: 122
  • 2.jpg
    2.jpg
    19.1 KB · Hit: 119

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Onur Can
İndirdiğin yerde hız limiti olabilir.

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
16 mb internet tarifem var internette hız testi yaptığımda bu hızı alabiliyorum ama bir dosya indireceğim zaman 6 mb hızı geçmiyor (600kb/sn) bunun bir ayarı varmıdır acaba eskiden böyle bir sıkıntı yoktu 16 mb indirme hızı alabiliyordum (1600kb/sn). Şimdi İDM ile denedim normal denedim fark etmiyor indirme hızı 6 yı geçmiyor.
hocam adsl ise upload sınırı 1 mps dir birde hangi saglayıcı kullanıyorsun benimki adsl olmasına ragmen 14 mps alıyorum kayıp oluyor baya

burak41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Burak YEMENLİ
Adsl kullanıyorsan normal Vdsl geçebiliyorsan geç

KToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kamil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İndirdiğin yerde hız limiti olabilir.
Limit yok hocam diğer yerlerde de hız sınırı o şekilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam adsl ise upload sınırı 1 mps dir birde hangi saglayıcı kullanıyorsun benimki adsl olmasına ragmen 14 mps alıyorum kayıp oluyor baya
turktelekom hocam modem vdsl destekliyor bu zamana kadar sıkıntı yoktu zaten 5-6 gündür bi sıkıntı var. Müşteri hizmetlerini aradım hız yükselince kopmalar oluyor diye düşürdük hızı dediler sonra tekrar yükseltin dedim şuan 16 ya yükselttiler ama indirme hızım artmadı

Adsl kullanıyorsan normal Vdsl geçebiliyorsan geç
vdsl kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ahmet selim halis
Limit yok hocam diğer yerlerde de hız sınırı o şekilde

turktelekom hocam modem vdsl destekliyor bu zamana kadar sıkıntı yoktu zaten 5-6 gündür bi sıkıntı var. Müşteri hizmetlerini aradım hız yükselince kopmalar oluyor diye düşürdük hızı dediler sonra tekrar yükseltin dedim şuan 16 ya yükselttiler ama indirme hızım artmadı

vdsl kullanıyorum
idm kaynaklı olabilir bende de tarayıcıdan tarayıcıya hız değişiyor (chrome kullanırken mail ru üzerinden bir şey indirirken 1 mb/sn üzerine çıkmıyor mozilla ya geçince 5-6 mb/sn arası indiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,191
Üyeler
149,684
Son üye
Hamza Ural
Top Bottom