Neler Yeni

İnternet hızım yüksek olmasına rağmen steam de düşük indirme hızı alıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Çaykenarı
Merhabalar herkese. İnternet hızım 900 cıvarında olmasına rağmen steam de indirme hızı olarak 2 mbs tarzı bir rakam alıyorum. Diğer platformlar da indirme hızım 90 95 100 mbs yi buluyor. Ama sadece steam de bu sorunu alıyorum bir bilgisi olan var mı veya bir çözümü..

Ekler

• WhatsApp Görsel 2023-03-21 saat 18.30.13.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-03-21 saat 18.30.13.jpg
    75.6 KB · Hit: 102

Ziona

80+ Silver
Merhabalar herkese. İnternet hızım 900 cıvarında olmasına rağmen steam de indirme hızı olarak 2 mbs tarzı bir rakam alıyorum. Diğer platformlar da indirme hızım 90 95 100 mbs yi buluyor. Ama sadece steam de bu sorunu alıyorum bir bilgisi olan var mı veya bir çözümü..
Steamde oyundan oyuna değişiyor anlamadığım bir şekilde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Çaykenarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steamde oyundan oyuna değişiyor anlamadığım bir şekilde.
benim indirmem de oyun farkı yok. epic ea gibi yerler de 100 mbs indirme alıyorum steame girince 2 mbs e kadar düşüyor. bazen tam diyorum güzel en azından 75 80 e kadar çıktı,15 dakika sonra tekrardan 0 a düşüyor sonra 2 3 oluyor. ayrıca indirme yaparken internet hızı düşürecek hiç bir şeye de girmiyorum hiç bir şey acık olmuyor. cok sacma internet sağlayıcı ile gorusuyorum onlarda haklı 900 mbs hız testi alıyorum bir sorun gözükmüyor

Myronnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Durmuş Ali Kocakulak
benim indirmem de oyun farkı yok. epic ea gibi yerler de 100 mbs indirme alıyorum steame girince 2 mbs e kadar düşüyor. bazen tam diyorum güzel en azından 75 80 e kadar çıktı,15 dakika sonra tekrardan 0 a düşüyor sonra 2 3 oluyor. ayrıca indirme yaparken internet hızı düşürecek hiç bir şeye de girmiyorum hiç bir şey acık olmuyor. cok sacma internet sağlayıcı ile gorusuyorum onlarda haklı 900 mbs hız testi alıyorum bir sorun gözükmüyor
Hocam düzeltebildin mi ? bende aynı sorunu yaşıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Çaykenarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
düzelmedi kanka hala aynı

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
İndirme hızı, disk kullanımı ile doğrudan orantılı. Disk yazma hızın ne kadar yüksek olursa, o kadar yüksek hızda indirirsin. Attığın ekran görüntüsünde disk kullanımın 13,5mb, bu düşük olduğu için daha yüksek hızlara çıkamayacaksın.

Ekleme: Sunucuyu NY ve Ankara yaparak tekrar dene disk kullanımı düzelirse.

etnetalw

80+ Bronze
Bence 100Mbps fiber + 75mbps vdsl var 2 firmada kusursuz Kullandığın sağlıyıcı kaynaklı bu sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diskinde sıkıntı hocam büyük ihtimale ondan oyle.

Top Bottom