Neler Yeni

Yardım İnternet kafede monitör kirdim bilgisi olan

Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
Monitör 20k djjdjd
Mesaj otomatik birleştirildi:

18 yaş ustuyum evet ama elbet bir bilgisi olan vardır benim bilmediğim birşeyi bilen biri varsa söylesin diye
arkadaş karışmayım diyom dayanamıyom ne internet kafeymiş be arkadaş sosyetik herhalde oraları 20k lık monitör koymuş :DD

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Omer Faruk
Monitör 20k djjdjd

18 yaş ustuyum evet ama elbet bir bilgisi olan vardır benim bilmediğim birşeyi bilen biri varsa söylesin diye
monitör 20k'ysa sigortası olması gerek, Kazaen zarar'a hırsızlık da dahil oluyor. ve 20k'lık monitör koyuyorsa hırsızlık sigortası adı altında yaptırmıştır.
% kaçını karşılarlar bilgim yok ancak senden 3-4k'dan fazla bir şey çıkmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
acıdım zararın neyse ben karşılayım dicem ama doğru olurmu bilmem bu

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Yusuf
Dünyanın sonu değil kendini asacak halin yok, paran yoksa adamla konuşursun yavaş yavaş ödersin, yasin küçük değil sorumluluk bilincin yerinde olmalı, geçmiş olsun iyi geceler

monitör 20k'ysa sigortası olması gerek, Kazaen zarar'a hırsızlık da dahil oluyor. ve 20k'lık monitör koyuyorsa hırsızlık sigortası adı altında yaptırmıştır.
% kaçını karşılarlar bilgim yok ancak senden 3-4k'dan fazla bir şey çıkmaz.
Umarım vardır

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
sonuç noldu hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Abdulkadir Tatlı
acıdım zararın neyse ben karşılayım dicem ama doğru olurmu bilmem bu
Düşünmen yeter dostum bir şekilde halledicem artik

Sonuç ne oldu hocam merak ettim
Ustam şey düşünüyorum aynı boyutta farklı bir cihaz almayı düşünüyorum 31.5 inc curved olsun da çalışıp alicaz artık

..............

80+ Bronze
Her şey o mu hocam sizin anlayış kabiliyetiniz bilmiyorum nasıl işliyor ama o adam orada işletme yönetiyor zaten günlük kazancı elektrik masrafları vs vs hocam bi ton iş var o zaman önüne gelen yanlışlıkla kırsın adam ödesin zararlı internet kafe sahibi çıkar, dikkat ediceksin arkadaş evin de değilsin dikkat ediceksin bu kadar basit. Ben internet kafeye gittiğim de her zaman dikkat ederim.
işletme yöneten insanlar bu tarz durumları göz önünde bulundururlar hocam bence sen bu zihniyetle esnaflık yapma ya da işletme yönetme. namuslu insan yanlışlıkla kırılan şeyi parasını almaz.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Arda
işletme yöneten insanlar bu tarz durumları göz önünde bulundururlar hocam bence sen bu zihniyetle esnaflık yapma ya da işletme yönetme. namuslu insan yanlışlıkla kırılan şeyi parasını almaz.
kafa yapınız gerçekten garip hocam tartışmayacağım sizinle.

Top Bottom