Neler Yeni

internet mesafesini nasıl uzatırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Buğra can
Modem Huawei HG633.
Modem salonda ama ben odama taşıyacağım, salondaki internet odamda çekmiyor yani modemi odama taşırsam salonda interet çekmeyecek bu mesafeyi nasıl uzatırım. Ortaya bir yere de koyamıyorum çünkü pc ye ethernet çekeceğim. Modemi odama koyduğumda internetin nasıl salonda da çekmesini sağlarım

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
uğur demirel
Modem Huawei HG633.
Modem salonda ama ben odama taşıyacağım, salondaki internet odamda çekmiyor yani modemi odama taşırsam salonda interet çekmeyecek bu mesafeyi nasıl uzatırım. Ortaya bir yere de koyamıyorum çünkü pc ye ethernet çekeceğim. Modemi odama koyduğumda internetin nasıl salonda da çekmesini sağlarım
ya router alcan yada modemı değişcen

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Buğra can

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Router alıyorsun modemden router a kablo çekiyorsun odana kadar hem odanda cihaz oluyor kablo ile bağlanıyorsun hemde salonda.

Bir diğer yöntem ise modemi odana çekiyorsun kablo ile yine salona da wifi sinyal yükseltici alıp takıyorsun.

PC ye kablo ile bağlarsan tam performans alırsın bilgin olsun mümkün olduğunca ona WiFi ile bağlantı yapma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Buğra can
Router alıyorsun modemden router a kablo çekiyorsun odana kadar hem odanda cihaz oluyor kablo ile bağlanıyorsun hemde salonda.

Bir diğer yöntem ise modemi odana çekiyorsun kablo ile yine salona da wifi sinyal yükseltici alıp takıyorsun.

PC ye kablo ile bağlarsan tam performans alırsın bilgin olsun mümkün olduğunca ona WiFi ile bağlantı yapma.
modemi salondan taşımam zor, servis dsl kablosunu prizden çekmiş ve baya kısa bi kablo. Şimdi ben odama router alıp taksam routere modemden wan kablosumu çekicem wlan kablosumu çekicem

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
modemi salondan taşımam zor, servis dsl kablosunu prizden çekmiş ve baya kısa bi kablo. Şimdi ben odama router alıp taksam routere modemden wan kablosumu çekicem wlan kablosumu çekicem
Evet modemden router a ethernet kablosu çekeceksin modemde taşınır bu arada aynı hesap oluyor

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,710
Üyeler
156,653
Son üye