Neler Yeni

İnternet önerisi güncel

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Adil Samet Öz
Beyler 2 hafta içinde taşınacağım. Altyapı 72 mbps VDSL destekliyor olarak görünüyor. Çok yoğun internet kullanımı olan birisiyim, Twitch vs. gibi platformlarda falan yayın açıyorum. Fiyat çok uçuk olmayacak şekilde en iyi kesintisiz ve hızlı hangi internet firmasını önerirsiniz?

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
eren kılıçoğlu
Beyler 2 hafta içinde taşınacağım. Altyapı 72 mbps VDSL destekliyor olarak görünüyor. Çok yoğun internet kullanımı olan birisiyim, Twitch vs. gibi platformlarda falan yayın açıyorum. Fiyat çok uçuk olmayacak şekilde en iyi kesintisiz ve hızlı hangi internet firmasını önerirsiniz?
Ne kadarlık istiyorsun hocam tam olarak ve nerede yaşıyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Adil Samet Öz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne kadarlık istiyorsun hocam tam olarak ve nerede yaşıyorsun.
İstanbul Ataşehir'de. 72 mbps i kullanabileceğim, Maksimum upload hızı alabileceğim ve kesinti yaşamayacağım bir şeyler istiyorum dostum

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Talat
Gıbır net 3 yıldır kullanıyorum sıfır sıkıntı 100 mb dowland veriyor 88 net alıyorum 18 mb upload net alıyorum 220 tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
YUSUF UZUN
fiyat olarak ne düşünüyorsun hocam.
asaasdasdasdasd.png
Adsızadsdasasdasd.png

Kardeşim benimde tt taahhüdüm dolduda bana ne önerirsin acaba ? günlük kullanım için felan kullanıyorum illa 100 mb olacak diye bir şey yok ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
YUSUF UZUN
balıkesir - susurluk' köyde yaşıyorum kardeşim , ucuz derken şöyle tt 400 tl ve üzeri istiyor 250 300 felan uygundur benim için , comnet i söyledi biriside sormak istedim birde burda

Top Bottom