Neler Yeni

Yardım hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz?

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
mart ayında taşınacağım ve taşınacağım evin altyapısı maksimum 47mbps destekliyor. altyapı vdsl zaten söylememe gerek yok tahmin etmişsinizdir. altyapı için hangi internet sağlayıcısına başvurmamı önerirsiniz?

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
maalesef silivride oturduğum için gigafiber yok ve geleceğini de sanmıyorum. altyapıya hangi siteden başvurabilirim
ilçe tt ye git sonra belediyeye git çünkü belediyen izin vermediği sürece altyapı çıkartamıyolar sanırım çünkü türknet gigafiberde 4 bir yandan kuşatılmış şehir gibiyim baksana şuna evim kırmızı nokta :(

1674227844663.png

haro44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Harun-Akçay
ilçe tt ye git sonra belediyeye git çünkü belediyen izin vermediği sürece altyapı çıkartamıyolar sanırım çünkü türknet gigafiberde 4 bir yandan kuşatılmış şehir gibiyim baksana şuna evim kırmızı nokta :(

Alıntıyı görüntüle
şu na bak tam ortada kalmışım bildiğin gigafiberi etrafıma örmüşler
birde planlamada değil ya :(

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,197
İsim
Emre Zengin
mart ayında taşınacağım ve taşınacağım evin altyapısı maksimum 47mbps destekliyor. altyapı vdsl zaten söylememe gerek yok tahmin etmişsinizdir. altyapı için hangi internet sağlayıcısına başvurmamı önerirsiniz?
Kablonet ya da Turkcell altyapısı yok mu hocam?

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
türk telekom hocam şaşma biliindik yerden diğer firmalarla bi sorun oldugunda muhattap olamıyorsun

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
türk telekom hocam şaşma biliindik yerden diğer firmalarla bi sorun oldugunda muhattap olamıyorsun
yıllardır türk telekom kullanıyorum zaten bıktım altyapı sorunlarından türk telekom altyapısı kullanmayan bildiğiniz güvenilir bir sağlayıcı varsa önerirseniz çok sevinirim

haro44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Harun-Akçay
bilirsin esenler tuna mahallesi çingene mahallesidir bugün pazara gittim gecekondu evde bile 1000 megabit internet var kafayı yedim benim 30 katlı binada gigafiber yok şaka gibi
vdsl zaten 2 yıl önce geldi bizim oraya artık şaşmıyorum.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
yıllardır türk telekom kullanıyorum zaten bıktım altyapı sorunlarından türk telekom altyapısı kullanmayan bildiğiniz güvenilir bir sağlayıcı varsa önerirseniz çok sevinirim
diğer firmalarda altyapıyı telekomdan alıyor zaten kardeş burda en azından muhattap olabiliyorsun diye dedim karar seninin tabi diğerlerinde fiyat daha uçuk zam gelmiş hepsine

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,650
Üyeler
141,735
Son üye
GloriaByrd
Top Bottom