Neler Yeni

Yardım İnternet PPP bilgilerini alt kattaki komşuya versem sorun olurmu?

SeryXS

80+ Bronze
Alt kattaki arkadaşım Türk Telekom kullanıyor ben TürkNet ve ppp internet kullanici adımi ve şifremi onun modem arayüzüne girdik sorun olurmu 2 farklı evden bir internet kullanmak? Cezasi varmı

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

SystemGC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ahmet Unsal
Mevcut olarak Turk telekom alt yapisini kullandigi icin olabilecek bir durum. Ancak yasal bir cezasi var mi tam bilmiyorum.

SeryXS

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SystemGC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ahmet Unsal
Bildiğin hem onların arayüzüne girdim hem kendi evimin ikimizde kullanıyoruz şuan interneti 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım hocam sağol
Zamanında Türk.net'te çalıştığım için şunu net olarak söyleyebilirim. TT tarafından hizmet alan bir kişi Türk.net'in arayüz bilgileri ile internete bağlantı yapabiliyordu. Ama yine arayuz bilgilerini paylasmamani tavsiye ederim. Sıkıntılı bir durum olursa sen uğraşmak durumunda kalırsın.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Şimdi senin bilgilerin ile olmadık sitelere girerse kayıtlarda senin kullanıcı adın mı olur yoksa onun kullanıcı adı ya da ip adresi olur bence biraz sıkıntılı durum ama tam emin değilim

SeryXS

80+ Bronze
Şimdi senin bilgilerin ile olmadık sitelere girerse kayıtlarda senin kullanıcı adın mı olur yoksa onun kullanıcı adı ya da ip adresi olur bence biraz sıkıntılı durum ama tam emin değilim
girmez hocam yakın arkadaşım

YazılımKafa

80+ Silver
Alt kattaki arkadaşım Türk Telekom kullanıyor ben TürkNet ve ppp internet kullanici adımi ve şifremi onun modem arayüzüne girdik sorun olurmu 2 farklı evden bir internet kullanmak? Cezasi varmı
Bu yasak tabii ki. Firma farkettiğinde internetini kesiyor. Yarın öbür gün internetsiz kalmak istemezsin. Ayrıca onun evinde internete girerek işlenen herhangi bir suçta senin de başın ağrır

SeryXS

80+ Bronze
Bu yasak tabii ki. Firma farkettiğinde internetini kesiyor. Yarın öbür gün internetsiz kalmak istemezsin. Ayrıca onun evinde internete girerek işlenen herhangi bir suçta senin de başın ağrır
Kestik hocam bağlantıyı benimde içime pek sinmememisti zaten

Sorun çıkarmı bu saatden sonra?

YazılımKafa

80+ Silver
Kestik hocam bağlantıyı benimde içime pek sinmememisti zaten

Sorun çıkarmı bu saatden sonra?
Bu kadar kısa sürede sanmıyorum. İyi yapmışsın.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Yok niye cezası olsun

SeryXS

80+ Bronze
Top Bottom