Neler Yeni

İNTERNET SAĞLAYICI ÖNERİSİ

YagizKKL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yağız Kukul
Merhaba internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum aklıma süperonline'ın 100 mpbs interneti yattı sizce nasıl kullanan varmı veya farklı bir şey önerebilecek ?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
türknet kullanıyorum yaklaşık 1 yıl yada 1 buçuk yıl 70 e 7 değer alıyorum aylık 95 tl ama almadan önce internete altyapı testi falan yazdım bi 10 tane sayfaya baktım.

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Millenicom öneririm.

YagizKKL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yağız Kukul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
türknet kullanıyorum yaklaşık 1 yıl yada 1 buçuk yıl 70 e 7 değer alıyorum aylık 95 TL ama almadan önce internete altyapı testi falan yazdım bi 10 tane sayfaya baktım.
teşekkürler peki süperonline kullanan ya da kullanmış olan bilgi sahibi olan varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Millenicom öneririm.
saniye de kaç mb indiriyorsunuz ve 12 ping oyunlarda sıkıntı çıkarıyor mu

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
teşekkürler peki süperonline kullanan ya da kullanmış olan bilgi sahibi olan varmı

saniye de kaç mb indiriyorsunuz ve 12 ping oyunlarda sıkıntı çıkarıyor mu
Saniyede 4'e yakın , oyunlarda sıkıntı olmuyor.

durgunke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Saldıray Durgun
Merhaba internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum aklıma süperonline'ın 100 mpbs interneti yattı sizce nasıl kullanan varmı veya farklı bir şey önerebilecek ?
ben TürkNet kullanıyorum hız testime bakabilirsin genel bir sorun olmadığı sürece herhangi bir internet sorunu yaşamadım çok şükür üstelik https://turk.net/p/EGF95UE76GKS şu bağlantıdan abonelik işlemlerini başlatıp ilk ay gelecek olan iki faturayı son ödeme tarihi geçmemek şartıyla ödersen ve müşteri numaran ile birlikte müşteri hizmetlerine veya online işlemler merkezinden destek birimine "EGF95UE76GKS" arkadaş davet kodunu iletip bir ay ücretsiz internet kullanımı için indirim istediğini belirtirsen hem sen hem ben bir ay ücretsiz internet kullanmaya hak kazanmış olacağız üstelik kotasız taahhütsüz bu hizmete 95 TL ödüyorum :)

Ekler

• hız testi.png
    hız testi.png
    31.8 KB · Hit: 37

YagizKKL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yağız Kukul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben TürkNet kullanıyorum hız testime bakabilirsin genel bir sorun olmadığı sürece herhangi bir internet sorunu yaşamadım çok şükür üstelik https://turk.net/p/EGF95UE76GKS şu bağlantıdan abonelik işlemlerini başlatıp ilk ay gelecek olan iki faturayı son ödeme tarihi geçmemek şartıyla ödersen ve müşteri numaran ile birlikte müşteri hizmetlerine veya online işlemler merkezinden destek birimine "EGF95UE76GKS" arkadaş davet kodunu iletip bir ay ücretsiz internet kullanımı için indirim istediğini belirtirsen hem sen hem ben bir ay ücretsiz internet kullanmaya hak kazanmış olacağız üstelik kotasız taahhütsüz bu hizmete 95 TL ödüyorum :)
saniyede kaç mb indiriyorsunuz

aslında türknette bana çıkan bir tarife var 100 e 4 fakat 4 bence burda gerçekten az kalıyor o yüzden yanlış hatırlamıyorsam süperonline da 100 e 10 du hiç kullanan varmı

Top Bottom