Neler Yeni

Öneri Millenicom Bağlanma Sürecim Ve Hız Testi

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Merhabalar, bu yazımda sizlere Millenicom bağlanma sürecinden bahsedeceğim.
D-Smart ile yaşadığım sorunlar nedeniyle taahhüt bitince operatörümü değiştirme kararı aldım. Operatörlerden en uygun fiyata en yüksek hızı verenlerden biri Millenicom'du ve sorun yaşayan kişi sayısı azdı ve Millenicoma başvurumu yaptım. Sözleşme kağıtlarını müşteri hizmetleri telefonu kapattığı gibi mail olarak geldi. Doldurup mail ile geri yolladım ve işlemler başladı, Ardından ıslak imzalı bir şekilde UPS kargo ile Millenicoma göndermem istendi. 1 gün sonra kullanıcı adım ve şifrem geldi. Hiç internetsiz kalmadan geçiş sağlandı. Başka operatörden geçişlerde kurulum ücretsiz.

HIZ TESTİ: 35 Mbps Download 6 Mbps Upload Paketi)
Ekran Görüntüsü (534).png

D-Smart kullanırken 16/1 pakette 9/0,45 alabiliyordum.

Ping Değerleri:
Türkiyede olan serverlarda ortalama 10-15 ms arası yurt dışı serverlarda da ortalama 30-40ms ping oluyor.

Olumlu Yönler:
+Fiyatları uygun.
+Vaat ettiği hızları fazlasıyla verir.
+Müşteri hizmetleri bilgili.
+Müşteri hizmetlerine bağlanmak uzun sürmez.

Olumsuz yönler:
-Whatsapp hatları biraz yavaş.
-Mobil uygulaması pek iyi değil.

ilk 1 ay ÜCRETSİZ kullanmak isterseniz özelden bana yazabilirsiniz ve arkadaş kodumu kullanarak 1 aylık bedava internetten faydalanabilirsiniz.

Son düzenleme:

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
Artik herkes davet kodunu paylaşmak için konu acar oldu :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
D-Smart ile yaşadığım sorunlar nedeniyle taahhüt bitince operatörümü değiştirme kararı aldım. Operatörlerden en uygun fiyata en yüksek hızı verenlerden biri Millenicom'du ve sorun yaşayan kişi sayısı azdı ve Millenicoma başvurumu yaptım. Sözleşme kağıtlarını müşteri hizmetleri telefonu kapattığı gibi mail olarak geldi. Doldurup mail ile geri yolladım ve işlemler başladı, Ardından ıslak imzalı bir şekilde UPS kargo ile Millenicoma göndermem istendi. 1 gün sonra kullanıcı adım ve şifrem geldi. D-Smart tan iptal vb. şeyleri onlar halletti sadece Millenicoma başvurmak yeterli. Hiç internetsiz kalmadan geçiş sağlandı. Başka operatörden geçişlerde kurulum ücretsiz.

Alıntıyı görüntüleD-Smart kullanırken 16/1 pakette 9/0,45 alabiliyordum.

Ping Değerleri:
Türkiyede olan serverlarda ortalama 20 25 arası yurt dışı serverlarda da ortalama 55 ping.

Olumlu Yönler:
+Fiyatları uygun.
+Vaat ettiği hızları verir.

Olumsuz yönler:
-Whatsapp hatları yavaş.

Davet kodum:
40C8D04C Geçiş yaparken bu kodu Müşteri temsilcisine iletirseniz (kullanırsanız) hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz kullanırız.
Tek merak ettiğim şey, davet kodunu 12 kişi kullanırsa eğer, siz 1 yıl boyunca ücretsiz yararlanabilecek misiniz?

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
Benim amacım inceleme yapmak. İsteyen olursa kullanabilir.
Hocam 500 kere incelendi milenicom. Lokasyon da belirtin en azindan. Hangi lokasyonda millenicom iyi onu öğrenelim

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Furkan Emre Asım
Yani reklam mı yoksa gerçekten iyi mi bilmiyorum. Beni bu konular cezbetti biraz.
Hocam bütün issler in iyi olduğu lokasyonlar var. Ben 73 mbps alıyorum millenicomda. Turknettede bu hızı alıyorum. Türk telekomda da. :) o yüzden sadece fiyata bakıyorum.

Impe

80+ Silver
D-Smart ile yaşadığım sorunlar nedeniyle taahhüt bitince operatörümü değiştirme kararı aldım. Operatörlerden en uygun fiyata en yüksek hızı verenlerden biri Millenicom'du ve sorun yaşayan kişi sayısı azdı ve Millenicoma başvurumu yaptım. Sözleşme kağıtlarını müşteri hizmetleri telefonu kapattığı gibi mail olarak geldi. Doldurup mail ile geri yolladım ve işlemler başladı, Ardından ıslak imzalı bir şekilde UPS kargo ile Millenicoma göndermem istendi. 1 gün sonra kullanıcı adım ve şifrem geldi. D-Smart tan iptal vb. şeyleri onlar halletti sadece Millenicoma başvurmak yeterli. Hiç internetsiz kalmadan geçiş sağlandı. Başka operatörden geçişlerde kurulum ücretsiz.

Alıntıyı görüntüleD-Smart kullanırken 16/1 pakette 9/0,45 alabiliyordum.

Ping Değerleri:
Türkiyede olan serverlarda ortalama 20 25 arası yurt dışı serverlarda da ortalama 55 ping.

Olumlu Yönler:
+Fiyatları uygun.
+Vaat ettiği hızları verir.

Olumsuz yönler:
-Whatsapp hatları yavaş.

Davet kodum:
40C8D04C Geçiş yaparken bu kodu Müşteri temsilcisine iletirseniz (kullanırsanız) hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz kullanırız.
ben 100mblik paketi alcam bende bu kodu kullanabilir miyim paketler farklı olsa bile

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
hocam şu milleniyi foruma öneren kişi kimdi ona ulaşmam lazım davet kodu onu kullancam adamın dibide kendisi

Top Bottom