Neler Yeni

Öneri Millenicom Nasıldır? Alınır Mı? ( Rehber )

rota1

80+
Odeme alıyor modem için bunu net olarak söylüyorum 144 TL geliyor 3 ayda 70 TL veriyorsun modemi takmaya gelmek için zaten asti astarını geçiyor Millenicom yazlıkta kullanıyorum kendim çektim bağlantıyı. Kışlık ev için istenilen bu
Yeni kuruluma evet ücret alıyorlar ama ekstra modem ücreti yok fiber abonelikte.

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Enes kaplan
Hocam Turknet'de altyapı sorguladığınızda kaç Mbps gözüküyor?

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Ben millenicom 35 mbit kullanıyorum şu anda. Her şey aynı kalsa sadece 100 Mbitlik pakete geçsem ki daha uygun şuan, ping değeri azalır mı sabit mi kalır

rota1

80+

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
kullanıyorum gayet memnunum

NasdaQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Teknoloji Medeniyeti
Yaklaşık 4 yıla yakın bir süre Türk Telekom altyapısı ile TürkNet kullanıyordum malum fiyat zamlarından sonra farklı ISS arayışına girdim. Gıbırnet,Comnet,NetSpeed,Millenicom gibi taahhütsüz internet sunan firmaları araştırmaya başladım. Yakın çevremde de Millenicom kullanmaları vesilesi ile Millenicom'a başvurumu yaptım. Ben yeni bir abonelik değil mevcut internetimi Millenicom'a taşıma ile geçiş işlemlerimi başlattım. Türk Telekom altyapısı ile hizmet aldığım için bana ücretsiz olarak verilen fiber modemin mülkiyeti Millenicoma aktarıldı. Bu süreçte modem masrafı felan çıkmıyor. Müşteri temsilcisi çok ilgili her konuda yardımcı oldu. TürkNet kullanırken müşteri temsilcisine bağlanırsan kendini şanslı hissediyordun Millenicom da her an telefonun ucunda derdini anlatacağınız birileri oluyor.
Geçiş işlemlerim yaklaşık 48 saat içerisinde tamamlandı. E-Mail adresime gönderilen evrakların çıktısını alıp Whatsapp Lojistik hattına ıslak imzalı şekilde resim çekip gönderdim. 48 saat içerisinde yeni bir kullanıcı adı ve şifreyi modem içerisinde girip Millenicom kullanmaya başladım. Yakşalık 5 ay olacak hiç bir sorun sıkıntı yaşamadım.
Hız ve ping değerlerimi paylaşıyorum. Millenicom Fiber 100 paketini kullanıyorum.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

İlk bir ay ücretsiz kullanıyorsunuz. Bu aslında deneme süreniz oluyor. Eğer beğenmezseniz iptal edebiliyorsunuz. Abone olurken kod kullanırsanız bir sonraki ay da ücretsiz kullanıyorsunuz. Cayma bedeli olmadan da internet aboneliğinizi sonlandırabiliyorsunuz.
Millenicom 1 ay ücretsiz referans kodu : CC473E52
hocam millenicoma bağlatmak istiyorum adamlar geri dönüş yapmıyor şaka gibi ya gıbırnete başvuru yapmak için arıyorum onlarda geri dönmüyor bu arada gıbırnet daha iyi lakin adamlar afk rgerdswavfdsaadsg
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben millinicom kiralama bedeli be kurulum parası yüzünden Netspeed geçeceğim ikisinde fiber altyapı kullanıyorum modem bedava kurlum ücreti yok 125tl
adam haklı şimdi aradım 125+20tl den 145tl diyor gıbırnet bir telefon açsa keşke kafa atıcam ben bu ıss servislerine ya

10 DKDIR BAŞVURU İÇİN GIBIRNETİ ARIYORUM İLERDE BİR SORUN OLDUĞUNDA BUNLAR HİÇ AÇMAZ

Son düzenleme:

rota1

80+
hocam millenicoma bağlatmak istiyorum adamlar geri dönüş yapmıyor şaka gibi ya gıbırnete başvuru yapmak için arıyorum onlarda geri dönmüyor bu arada gıbırnet daha iyi lakin adamlar afk rgerdswavfdsaadsg

adam haklı şimdi aradım 125+20tl den 145tl diyor gıbırnet bir telefon açsa keşke kafa atıcam ben bu ıss servislerine ya

10 DKDIR BAŞVURU İÇİN GIBIRNETİ ARIYORUM İLERDE BİR SORUN OLDUĞUNDA BUNLAR HİÇ AÇMAZ
Kendiniz de arayabilirsiniz illa dönüş yapmalarını beklemek zorunda değilsiniz. Yoğunluktan dolayı zamanın da dönüş yaşamamışlardır.

RaMo55

80+
Valve sunucusunda 5 ping almanız imkansız :) Sunucu yurt dışında

Yanlış bir test olmuş valvede 5 ping hiçbir firma veremez KM göre ping değeri ortaya çıkar. Superonline firmasının ya da o firmanın alt yapısını kullanan millenicomun yurt dışı çıkışları kısıtlıdır ve iyi değildir. Sadece tek bir yere tracert atarak ping değeri de ölçülmez ve speedtest ile de ping değeri ölçülmez

lordjs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Semih
Yaklaşık 1-2 yıl önce Türk Telekom Vdsl fiber hizmeti alıyordum 12 ay tahattütü bitince kapattırdım, evde modem ve kablo hala duruyor altyapı da var
Milenicomdan internet hizmeti alsam onlar Port'a direk yönlendirdiklerinde modemimi kabloya takıp kullanabilirmiyim yoksa ekstra kurulum ücreti almaları gerekiyor mu illaki, sonuçta modem var kablo var altyapı var.

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
Yaklaşık 1-2 yıl önce Türk Telekom Vdsl fiber hizmeti alıyordum 12 ay tahattütü bitince kapattırdım, evde modem ve kablo hala duruyor altyapı da var
Milenicomdan internet hizmeti alsam onlar Port'a direk yönlendirdiklerinde modemimi kabloya takıp kullanabilirmiyim yoksa ekstra kurulum ücreti almaları gerekiyor mu illaki, sonuçta modem var kablo var altyapı var.
bazen ücretsiz kurulum kampanyaları falan oluyor takip et hocam

rota1

80+
Kurulum ücretini her halükarda alıyorlar hocam sadece farklı bir ISS den geçiş yaparsanız almıyorlar.

arnotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
ahmet
Yaklaşık 4 yıla yakın bir süre Türk Telekom altyapısı ile TürkNet kullanıyordum malum fiyat zamlarından sonra farklı ISS arayışına girdim. Gıbırnet,Comnet,NetSpeed,Millenicom gibi taahhütsüz internet sunan firmaları araştırmaya başladım. Yakın çevremde de Millenicom kullanmaları vesilesi ile Millenicom'a başvurumu yaptım. Ben yeni bir abonelik değil mevcut internetimi Millenicom'a taşıma ile geçiş işlemlerimi başlattım. Türk Telekom altyapısı ile hizmet aldığım için bana ücretsiz olarak verilen fiber modemin mülkiyeti Millenicoma aktarıldı. Bu süreçte modem masrafı felan çıkmıyor. Müşteri temsilcisi çok ilgili her konuda yardımcı oldu. TürkNet kullanırken müşteri temsilcisine bağlanırsan kendini şanslı hissediyordun Millenicom da her an telefonun ucunda derdini anlatacağınız birileri oluyor.
Geçiş işlemlerim yaklaşık 48 saat içerisinde tamamlandı. E-Mail adresime gönderilen evrakların çıktısını alıp Whatsapp Lojistik hattına ıslak imzalı şekilde resim çekip gönderdim. 48 saat içerisinde yeni bir kullanıcı adı ve şifreyi modem içerisinde girip Millenicom kullanmaya başladım. Yakşalık 5 ay olacak hiç bir sorun sıkıntı yaşamadım.
Hız ve ping değerlerimi paylaşıyorum. Millenicom Fiber 100 paketini kullanıyorum.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

İlk bir ay ücretsiz kullanıyorsunuz. Bu aslında deneme süreniz oluyor. Eğer beğenmezseniz iptal edebiliyorsunuz. Abone olurken kod kullanırsanız bir sonraki ay da ücretsiz kullanıyorsunuz. Cayma bedeli olmadan da internet aboneliğinizi sonlandırabiliyorsunuz.
Millenicom 1 ay ücretsiz referans kodu : CC473E52
Dostum kodu hala kullanabiliyor muyuz?

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
Mehmet Ali
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri