Neler Yeni

İnternet sağlayıcı önerisi

Rainyli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet Emin
Merhaba, şu an TT ADSL hizmeti kullanmaktayım ve binama VDSL gelmiş 60 Mbps'e kadar destek veriyor şu an boş port gözüküyor. TT'deki taahhüdüm bitmek üzere geçiş yapacağım. Şu anki hizmetim ADSL olduğundan dolayı Comnet'e geçemiyormuşum sağlayıcı öneriniz var mıdır?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba, şu an TT ADSL hizmeti kullanmaktayım ve binama VDSL gelmiş 60 Mbps'e kadar destek veriyor şu an boş port gözüküyor. TT'deki taahhüdüm bitmek üzere geçiş yapacağım. Şu anki hizmetim ADSL olduğundan dolayı Comnet'e geçemiyormuşum sağlayıcı öneriniz var mıdır?
İyi bir fiyat verirlerse Türk Telekomla VDSL 50Mbps olarak taahhüt yenile. Taahhütsüz firmaların hepsi deli gibi zam yapıyor 2 sene kafan rahat olur.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Comnet'i kullanmak istiyorsanız sıfırdan başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Onun dışında saçma bir şekilde ADSL->VDSL geçiş hizmeti vermiyorlar.

Rainyli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi bir fiyat verirlerse Türk Telekomla VDSL 50Mbps olarak taahhüt yenile. Taahhütsüz firmaların hepsi deli gibi zam yapıyor 2 sene kafan rahat olur.
350
Mesaj otomatik birleştirildi:

Comnet'i kullanmak istiyorsanız sıfırdan başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Onun dışında saçma bir şekilde ADSL->VDSL geçiş hizmeti vermiyorlar.
kurulum uzun sürer ya

etnetalw

80+ Bronze
Merhaba hocam fixnet'e geçebilirsin onlarda adsl/vdsl paketleri var.
www.fixnet.com.tr/evinterneti
Fiber gelirsede gine fiber'e de geçebilrsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,447
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom