Neler Yeni

İnternet servis sağlayıcı karşılaştırması

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
Ben poyraznet kullanıyorum. 100lük paketteyim. 105 TL ödüyorum. Ping değerlerim iyi ve stabil. Bazen sorun çıkabiliyor ama müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsunuz. Kullanımlarımıda ekledim.

Ekler

• Screenshot_20230121_235826.jpg
    Screenshot_20230121_235826.jpg
    121.4 KB · Hit: 16
Türknet'in malum zammından sonra başka bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum seçeneklerim aşağıda
1- GıbırNet 110tl bir arkadaşım kullanıyor ve memnun olduğunu söyledi nadiren bakım için kesintiler dışında sorun yaşamamış o da 4-5 ayda bir diyordu
2- Netspeed 160tl gıbırnete göre müşteri baya fazla ve daha iyi bir firma olduğunu biliyorum ama 50tl fiyat farkından dolayı gıbır hala daha cazip
3- PoyrazNet hiç duymadım ama 90tl'ye 75mbps e kadar hizmet verdiğini belirtiyor kullanan varsa tecrübesini paylaşabilir mi

PoyrazNet'i kullanan hiç duymadım varsa yazsın hocam onun dışında şu an netspeed ve gıbır arasındayım 50tl gibi devasa fark nedeniyle gıbırlı olacağım gibi bunlarla iyi kötü yaşadığınız tecrübeleri yazar mısınız ustam
dostum turkcellsuperonline'nın kampanyası var yeni aboneler için. Taahhütsüz aslında güzel ama zam gelirse taahhütsüz olduğu için bir sonraki ay etkilenir sanırım. tabi zamsız ne kadar bu fiyat devam eder onu söylerler mi bilmek lazım :)

turkcell.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamen kendi fikirlerimi söyleyeceğim bende Türknet kullanıyorum ve bırakmayı düşünüyorum son gelen zamdan sonra. Ve sağlayıcı arayışına girdim çok aradayım şuanda. Şuan netspeed gıbırnet gibi taahütsüz kampanya yapan firmalar bilerek zam yapmıyor, türkneti bırakan müşterileri toplayıp onlarda biranda zam yapacaklar. Taahütsüz olduğu için bu tarz firmaların zam yapmadan duracağını hiç düşünmüyorum. Türktelekom türkcell gibi firmalarda gözüme çok pahalı geldi açıkçası. Comnet düşünüyorum 12aylık 200mbps taahütlü fiyatı 190tl uygun geldi. Bir süre daha araştırıp öyle alacağım.
comnet'in kendi alt yapısımı var yoksa farklıbir firmanın alt yapısını mı kullanıyor bilginiz varmı?

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
dostum turkcellsuperonline'nın kampanyası var yeni aboneler için. Taahhütsüz aslında güzel ama zam gelirse taahhütsüz olduğu için bir sonraki ay etkilenir sanırım. tabi zamsız ne kadar bu fiyat devam eder onu söylerler mi bilmek lazım :)

Alıntıyı görüntüle

comnet'in kendi alt yapısımı var yoksa farklıbir firmanın alt yapısını mı kullanıyor bilginiz varmı?
comnet tt altyapısı kullanır hocam bir de fiber altyapım yok o yüzden superonline vdsl i pahalı baya diyodum

Ben poyraznet kullanıyorum. 100lük paketteyim. 105 TL ödüyorum. Ping değerlerim iyi ve stabil. Bazen sorun çıkabiliyor ama müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsunuz. Kullanımlarımıda ekledim.
bazen dediğiniz ne kadar sık hocam bi de 95 değil miydi +10tl ne oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
comnet tt altyapısı kullanır hocam bir de fiber altyapım yok o yüzden superonline vdsl i pahalı baya diyodum

bazen dediğiniz ne kadar sık hocam bi de 95 değil miydi +10tl ne oluyor
Bir defa tt santralde sıkıntı çıktı. Birkaç defa Siber saldırı yapıldığı için kesildi. Başkada kesilmedi. +10Tl de fiber modem kirası tt altyapısında modem kirası zorunlu maalesef.

Top Bottom