Neler Yeni

İnternet Tavsiyesi 2021

RosieN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
SERHAD ASRAV
Türk Telekom internet kullanıcısıyım. 24 Download 5 Upload (genelde 3) alıyorum. Sözleşmem bitiyor ve yeni bir internet sağlayıcısı arıyorum. Bulunduğum yerde sadece Vodafone netin fiber altyapısı bulunmakta. 100 download alabileceğim bir altyapıya sahip olduğumu söylüyorlar. Vodafone internet kullanan arkadaşlar ping durumundan memnun mu ? Bağlantı kopması gibi durumlarda teknik destek ilgili mi ? Türk Telekoma ayda 120 TL ödüyorum. İnternet sağlayıcılarından pek fazla anlamadığım için tavsiyenize ihtiyacım var. Türk Telekom kullanmaya devam mı etmeliyim yoksa fiber altyapısı olduğu için Vodafone mu kullanmalıyım ? İnterneti özellikle oyun oynamak ve yayın izlemek için kullanıyorum.

Ekler

• INT.png
    INT.png
    13.4 KB · Hit: 132

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,235
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
alt yapında varsa millenicom öneririm ben kullanıyorum 114 TL ödüyorum 8 uploud 100mbps tahütssüz ama benim altyapım 85 mbps destekliyor o yüzden 85 mbps kullanıyorum ama buda çok iyi

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
milenyum

RosieN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
SERHAD ASRAV
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alt yapında varsa millenicom öneririm ben kullanıyorum 114 TL ödüyorum 8 uploud 100mbps tahütssüz ama benim altyapım 85 mbps destekliyor o yüzden 85 mbps kullanıyorum ama buda çok iyi
Millenicom 69 max destekliyor gözüküyor az önce test yapıp paylaştım. Vodafone hakkında bir bilginiz var mı geçersem pişmanlık duyar mıyım ?

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,506
İsim
Mertcan Uysal
Millenicom

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,235
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
w
Millenicom 69 max destekliyor gözüküyor az önce test yapıp paylaştım. Vodafone hakkında bir bilginiz var mı geçersem pişmanlık duyar mıyım ?
vodafone hakkında bir bilgim yok malesef ama 69mbps bile türktelekoma verdin paradan daha iyidir net
Mesaj otomatik birleştirildi:

69 mbps az değil yani

RosieN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
SERHAD ASRAV
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
w

vodafone hakkında bir bilgim yok malesef ama 69mbps bile türktelekoma verdin paradan daha iyidir net
Mesaj otomatik birleştirildi:

69 mbps az değil yani
Oyun esnasında ping değerleri falan nasıl ? Bağlantı kopması gibi durumlar oluyor mu ? Teknik sıkıntılar olduğu zaman müşteri hizmetleri ilgili mi ? Daha önce çevremden kullanan hiç duymadım bilgim yok aydınlatırsan sevinirim :)

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,235
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Oyun esnasında ping değerleri falan nasıl ? Bağlantı kopması gibi durumlar oluyor mu ? Teknik sıkıntılar olduğu zaman müşteri hizmetleri ilgili mi ? Daha önce çevremden kullanan hiç duymadım bilgim yok aydınlatırsan sevinirim :)
3 aydır kullanıyorum bende müşteri hizmetleri gayet iyi hızlı cevap veriyorlar felan şu ana kadar kopma kesinti olmadı bende ama bende ve başkalarında olmaması başka birisinden olmadığı anlamına gelmez ama genel olarak sıkıntı yok kullananlar memnun

RosieN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
SERHAD ASRAV
3 aydır kullanıyorum bende müşteri hizmetleri gayet iyi hızlı cevap veriyorlar felan şu ana kadar kopma kesinti olmadı bende ama bende ve başkalarında olmaması başka birisinden olmadığı anlamına gelmez ama genel olarak sıkıntı yok kullananlar memnun
Çok teşekkür ederim yardımların için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,984
Üyeler
140,741
Son üye
naytline
Top Bottom