Neler Yeni

İnternet yok fiber altya

Frkllll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk can
İnternet yok fiber vdsel altyapı
1 aya yakın internet yok önceden vdsel kullanıyordum sonra altyapı çalısmaları nedeni ile fibere geçtim sonra Fiberde gitti yine altyapı çalısması Var diye benim tahminim vdsel kutusunu yıktılar diye gitmis olması neyse bi kaç sokak ötede internet arızalarına bakan adamlar vardı bi fiber kutusu ile uğraşıyordu 2 bina yanımda binadaki fiber arızasına bakıyormus benim internetim yok dedim fibere geç dedi fibere geçmisim zaten yine yok dedim bize sizin bina ile ilgili bilgi verilmedi dedi bilgisi olan yardımcı olabilirmi onların kablolarımı farklı dün de yeni hat çekiyorlardı önümde onların nasıl interneti var aynı semt 2 bina yanımda genel arıza demislerdi

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Arif Çelebi
Hocam size ayrılan soketi başkasına vermiş olabilirler üni için istanbulda kalıyordum yaz tatili için aile evine gelmiştim 1-2 ay onların yanında kaldım eve döndüğümde internet yoktu müşteri hizmetlerine tel açtım ekip geldi baktı sizin soketi yeni taşınan başkasına takmışlar dedi öyle saçmalık mı olur parasını ödediğim şeyi hangi hakla takıyorsunuz falan diye baya azarladım gün içerisinde düzelttiler benzer bir durum olabilir

Frkllll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dün önümde yeni hat çekiyorlardı 6 mahallenin
interneti yok demişlerdi ay başına biter demişlerdi bizim binada interneti kesik olan kişilerinde gelirdi sanmıyorum bence kabloları farklı yere bağlı gibi

Top Bottom